🚀 Компанія Blue Origin відкрила реєстрацію на покупку квитків для космічного туризму

Čytaty latynkoju
🚀 Компанія Blue Origin відкрила реєстрацію на покупку квитків для космічного туризму

Космічний туризм з Blue Origin

Компанія Джеффа Безоса Blue Origin анонсувала продажі квитків на польоти в космос на кораблі New Shepard. Точна ціна космічного туризму наразі ще невідома — першими вартість дізнаються ті, хто попередньо зареєструється на сайті компанії.

Капсула New Shepard зроблена для шести осіб й здатна підійматись на висоту більш ніж 100 кілометрів. Очікується, що корабель пробуде 10 хвилин у космосі — за цей час можна буде робити фото та поглянути на Землю з ілюмінаторів.

Вже оприлюднили промо-відео польотів до космосу з мільярдером. У відео можна побачити, як Джефф Безос їде до капсули New Shepard. Після публікації цього відео акції конкурентної компанії Virgin Galactic впали більш ніж на 3%.

На сьогодні Virgin Galactic продала квитки приблизно 600 пасажирам за ціною від $200 тисяч до $250 тисяч за місце. Раніше повідомляли, що польоти з Blue Origin матимуть конкурентну ціну, аби охочі могли обирати з ким літати.

Своєю ж чергою у Virgin Galactic впевнені, що протягом наступного десятиліття попит на космічний туризм буде значно більшим, аніж пропозиція. Раніше було відомо, що Virgin Galactic планує провести свій перший політ з космічними туристами вже цього року.

Читайте також: ☄️ 8 найкращих фантастичних серіалів про космос — добірка

Політ в космос з Virgin Galactic

За планами компанії в першому кварталі цього року в експедицію відправиться екіпаж туристів з бізнесменом та засновником корпорації Virgin Group Річардом Бренсоном.

Компанія Virgin Galactic вже представила дизайн інтер’єру космічного корабля VSS Unity для туристів.

У кабіні встановлено автоматичне освітлення, яке синхронізується з кожною фазою польоту. Для спостереження за Землею встановлено 12 ілюмінаторів.

Для космічних туристів будуть доступні крісла за індивідуальними розмірами, які дозволяють витримати перевантаження і стан невагомості.

На борту планують встановити 16 камер, які будуть знімати фото і відео під час усієї подорожі.

Частина світлин буде доступна відразу після прибуття, щоб туристи могли поділитися ними в соціальних мережах.

Перший літак з пасажиром вона відправила до початкової межі космосу в лютому 2019. Його вартість склала $250 тисяч.