🐣 ROZETKA та Червоний Хрест розпочали продаж благодійних продуктових наборів до Великодня

Čytaty latynkoju
🐣 ROZETKA та Червоний Хрест розпочали продаж благодійних продуктових наборів до Великодня

Допомога до Великодня

Від сьогодні на сайті rozetka.com.ua можна оплатити продуктовий набір із паскою, освяченою Православною Церквою України. До Великодня набір буде доставлений людям із соціально вразливих верств населення — літнім самотнім людям та малозабезпеченим сім’ям, які виховують дітей з інвалідністю.

До складу великоднього набору увійшли святкова паска, шинка, огірки мариновані, сиров’ялена ковбаса, міцна гірчиця, хрін і сіль. Червоний Хрест формує та доставляє їх до соціальної служби, а далі команди соцпрацівників та волонтери розвозять набори по домівках.

Допомога до Великодня

Як зазначив Максим Доценко, генеральний директор Червоного Хреста України, організація вже 103 роки піклується про людей, що опинились у складних життєвих обставинах і потребують допомоги.

Ми запускаємо спільну акцію, завдяки якій тисячі людей з вразливих категорій зможуть отримати благодійний продуктовий набір. Наші волонтери доставлять набори усім, хто цього потребує

Максим Доценко, генеральний директор Національного комітету Товариства Червоного Хреста України
Читайте також: 😲 Користь карантину: 5 історій про самоізоляцію видатних людей за власним бажанням

Оформити набір можна за посиланням.

Про Червоний Хрест

Товариство Червоного Хреста України (ТЧХУ) — найбільша гуманітарна організація в Україні. Організація є однією зі 192 національних товариств Міжнародного Руху Червоного Хреста і Червоного Півмісяця. У Червоному Хресті України — 24 обласних та 283 районних організацій, де працюють близько 3 000 волонтерів.