🤳🏻 Chornobyl App: створили AR-застосунок, присвячений Чорнобилю

Čytaty latynkoju
🤳🏻 Chornobyl App: створили AR-застосунок, присвячений Чорнобилю

Застосунок Chornobyl App

Chornobyl App — це перший офіційний мобільний застосунок Чорнобиля. Програма має понад 150 матеріалів про Чорнобиль. Також у застосунку можна знайти панорами 360°, 3d-моделі та елементи доповненої реальності.

З програмою кожен охочий може відвідати Зону Відчуження, навіть попри вікові обмеження чи через карантин.

Ми почали створювати застосунок десь два роки тому — тоді це був прототип, застосунок із доповненою реальністю, який ми показали у США на Burning Man. Коли повернулися до України, зрозуміли, що є сенс зробити повноцінний мобільний застосунок

Валерій Коршунов , один з авторів Chornobyl App

Відомі пам’ятки Чорнобиля — Колесо Огляду чи РЛС Дуга, можна встановити та роздивитись просто у себе вдома. Задля цього розробники оцифрували 10 унікальних об’єктів та локацій міста.

Цією функцією розробники подарували діджитал життя пам’яткам, які переживають суттєві природні руйнування, а користувачам надали безпечний та безкоштовний доступ до найпопулярніших туристичних точок Зони Відчуження.

Також у Chornobyl App є сім маршрутів та 44 локації. Інформація розміщена двома мовами, українською та англійською.

До 35-х роковин у застосунку відбудеться інтерактивна виставка, що до 26 квітня пройде у 15 країнах світу. За допомогою Chornobyl App та роздрукованих постерів люди з усього світу зможуть відвідати Чорнобиль віртуально та познайомитись з його сучасним та минулим, культурними та науковими проєктами.

Завантажити програму можна на iOS та Android.