fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🎨 Команда banda створила брендинг Чорнобиля

🎨 Komanda banda stvoryla brendyng Čornobylja
Особливість логотипу в тому, що він змінюється з часом.
Osoblyvisť logotypu v tomu, ščo vin zminjujeťsja z časom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Брендинг Чорнобиля від banda. Команда banda розробила брендинг Чорнобиля — особливість цього проєкту в тому, що кожна річ може бути унікальною та змінюватиметься з часом. За основу для логотипа взяли форму поверхні реактора, де й відбулась катастрофа. https://www.youtube.com/watch?v=Cyw3aHc8RK4&feature=emb_logo&ab_channel=Banda З кожним роком зображення змінюватиметься та поступово зникатиме. Вже у 2064 році логотип повністю зникне — саме цього року Чорнобильську електростанцію буде повністю виведено з експлуатації. Кожна зміна логотипу відбуватиметься 26 квітня — в цей день 1986 року на Чорнобильській АЕС й трапилась трагедія. Нова візуальна система, змінюючись кожного року, робить кожен предмет колекційним та перетворює його на частину історії. Читатйте також: 🏅 Серіал Чорнобиль отримав 7 нагород премії BAFTA. Як розповідають у banda, у 2019 році команда поїхала на екскурсію до Чорнобильської зони. Міста, що поступово зникають, справили даже сильне враження на команду й тому вони вирішили створити брендинг Чорнобиля. Ми шукали сильний візуальний образ, який змусить людей замислитися. І зрозуміли, що стандартний логотип не буде мати достатньої сили: статична піктограма просто не в змозі вмістити в собі таке важливе повідомлення. Так ми створили перший у світі невічний логотип. Команда banda. . Крім того, banda разом зі студією Other Land та Orient Web Developmen створили новий сайт Чорнобильської зони. Його основна ідея також полягає у перетині часів: минулого, теперішнього та майбутнього. Таким чином, на сайті користувачі можуть подорожувати у часі. Відвідати новий сайт можна за посиланням.

Брендинг Чорнобиля від banda

Команда banda розробила брендинг Чорнобиля — особливість цього проєкту в тому, що кожна річ може бути унікальною та змінюватиметься з часом. За основу для логотипа взяли форму поверхні реактора, де й відбулась катастрофа.

З кожним роком зображення змінюватиметься та поступово зникатиме. Вже у 2064 році логотип повністю зникне — саме цього року Чорнобильську електростанцію буде повністю виведено з експлуатації.

🎨 Команда banda створила брендинг Чорнобиля 1
🎨 Команда banda створила брендинг Чорнобиля 2

Кожна зміна логотипу відбуватиметься 26 квітня — в цей день 1986 року на Чорнобильській АЕС й трапилась трагедія. Нова візуальна система, змінюючись кожного року, робить кожен предмет колекційним та перетворює його на частину історії.

🎨 Команда banda створила брендинг Чорнобиля 3
🎨 Команда banda створила брендинг Чорнобиля 4
Читайте також: 🏅 Серіал «Чорнобиль» отримав 7 нагород премії BAFTA

Як розповідають у banda, у 2019 році команда поїхала на екскурсію до Чорнобильської зони.

Міста, що поступово зникають, справили даже сильне враження на команду й тому вони вирішили створити брендинг Чорнобиля.

Ми шукали сильний візуальний образ, який змусить людей замислитися. І зрозуміли, що стандартний логотип не буде мати достатньої сили: статична піктограма просто не в змозі вмістити в собі таке важливе повідомлення. Так ми створили перший у світі невічний логотип

Команда banda
🎨 Команда banda створила брендинг Чорнобиля 5
🎨 Команда banda створила брендинг Чорнобиля 6

Крім того, banda разом зі студією Other Land та Orient Web Developmen створили новий сайт Чорнобильської зони. Його основна ідея також полягає у перетині часів: минулого, теперішнього та майбутнього. Таким чином, на сайті користувачі можуть подорожувати у часі. Відвідати новий сайт можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: