🚀 Це не жарт — Virgin Galactic представила космоліт Imagine: на ньому літатимуть туристи

Čytaty latynkoju
🚀 Це не жарт — Virgin Galactic представила космоліт Imagine: на ньому літатимуть туристи

Космоліт Virgin Galactic

Компанія Virgin Galactic представила свій новий космоліт VSS Imagine. Це перший корабель третього покоління космольотів Spaceship III. Imagine використовуватимуть для космічного туризму до суборбітального простору й назад на Землю.

У компанії зазначили, що цей космоліт має кращі технології та є швидшим за інші такі кораблі. Imagine розрахований на двох пілотів та шістьох пасажирів.

Корабель підніматимуть у повітря за допомогою спеціального літака-носія, після чого на висоті 15 кілометрів космоліт від’єднуватиметься. Згідно з повідомленням Virgin Galactic наразі вже більш ніж 600 людей забронювали політ у космос за ціною $250 тисяч за місце.

Читайте також: ☄️ 8 найкращих фантастичних серіалів про космос — добірка

Раніше компанія презентувала інший свій літак для космічного туризму — Unity, про який ми писали? Virgin Galactic планує виконати перший політ в космос з туристами в 2021 році раніше.

Наразі цей космоліт знаходиться на стадії фінальних тестувань. Imagine також має пройти випробовування після чого його використовуватимуть для комерційних польотів у космос.

Після успішних тестувань у Virgin Galactic планують поступово збільшувати свій флот. Компанія вже збирає ще один свій літак, який називатиметься Inspire.