🏃🏼‍♂️ 19 грудня відбудеться «Щедрий забіг» — можна отримати медаль

Čytaty latynkoju
🏃🏼‍♂️ 19 грудня відбудеться «Щедрий забіг» — можна отримати медаль

«Щедрий забіг»

Нещодавно фонд Родини Загорій та благодійна платформа Kind Challenge  анонсували «Щедрий забіг».

Участь у заході безкоштовна: для цього треба зареєструвати свою благодійну кампанію за посиланням, зібрати на вибраний благодійний фонд будь-яку суму грошей, а 19 грудня пробігти будь-яку дистанцію з будь-якої точки планети мапою у формі серця.

Ті, хто зберуть більше ніж 1 000₴ — отримають медаль «Щедрого Бігуна». Бігуни, що зберуть найбільшу кількість грошей на благодійність, отримають призи від партнерів.

Мета забігу: з 1 по 19 грудня 2020 року зібрати понад 1 000 учасників та 1 000 000₴ на благодійність для 25 благодійних фондів та громадських організацій.

Читайте також: 🏃🏼‍♂️ Програма Google допомогла аудіопідказками пробігти незрячому 5 кілометрів

Як взяти участь у «Щедрому Забігу»?

  1. Обрати на сайті «Щедрий забіг 19 грудня» та вказати благодійний фонд, що отримає підтримку. Потім визначте суму, яку отримає фонд — від 1 000₴ до ∞.
  2. Після реєстрації кожен учасник отримає інструкцію та щоденні підказки
  3. 19 грудня пробігти свій «Щедрий Забіг» — будь-яку дистанцію від 2 км до 42 км мапою у формі серця з будь-якої точки планети (траекторію бігу можна зафіксувати за допомогою будь-якого бігового трекера)
  4. Отримати свою медаль «Щедрого Бігуна» (кожному, хто збере суму від 1000 грн, надішлють медаль поштою)

Фандрейзери, які назбирають найбільші суми на благодійність, отримають подарунки від спонсорів заходу. А всі учасники отримають кешбек від Sportbank на картку — 5₴ за кожний км забігу.

Детальніше ознайомитись з умовами забігу можна за посиланням.