fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏃🏼‍♂️ «Добова норма руху»: скільки треба займатись, аби компенсувати 10 годин сидячої роботи

🏃🏼‍♂️ «Dobova norma ruhu»: skiľky treba zajmatyś, aby kompensuvaty 10 godyn sydjačoї roboty
Аби отримати свою добову норму активності необов'язково займатись спортом.
Aby otrymaty svoju dobovu normu aktyvnosti neobov'jazkovo zajmatyś sportom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Добова норма руху. Згідно з дослідженням міжнародної команди науковців опублікованим в журналі Science Alert, виявилось, що на день цілком достатньо 30-40 хвилин фізичної активності, аби компенсувати негативний вплив від 10-годинної сидячої роботи. Це можуть бути або активні вправи, аби помірні фізичні дії — необовязково заняття спортом. Дослідження базується на аналізі девяти попередніх робіт — загалом участь брали 44 370 людей. Усі учасники носили фітнес-браслети, аби можна було точно відстежувати їхню фізичну активність — кількість витрачених кілокалорій на день, пульс та інші характеристики. Чим менше кількість фізичної активності на день, тим більший шанс передчасної смерті — уникнути це можна завдяки 30-40 хвилинам руху. Ці рекомендації дуже своєчасні, враховуючи, що ми перебуваємо в розпалі глобальної пандемії, яка змушує людей надовго залишатися в приміщенні й сприяє зростанню малорухливої поведінки. Еммануель Стаматакіс. Дослідник фізичної активності й здоровя населення. Читатйте також: 📱 Запустили мобільний застосунок Mixsport — пошук спортивних локацій, тренерів та івентів в Україні. Не треба обовязково займатись спортом — це можуть бути просто якісь активні дії: прибирання, швидка ходьба, ігри, танці та багато чого іншого. Також науковці рекомендують завжди обирати активний спосіб пересування — замість ліфта чи ескалатора обрати сходи. Окрім того, не варто розпочинати одразу з 30 хвилин — все можна робити поступово й з часом збільшувати навантаження. Вже у майбутньому ви не відчуватиме втому й зможете продовжувати надалі проводити різноманітні активні дії на день.
Реклама 👇 Замовити

Добова норма руху

Згідно з дослідженням міжнародної команди науковців опублікованим в журналі Science Alert, виявилось, що на день цілком достатньо 30-40 хвилин фізичної активності, аби компенсувати негативний вплив від 10-годинної сидячої роботи. Це можуть бути або активні вправи, аби помірні фізичні дії — необов’язково заняття спортом.

Дослідження базується на аналізі дев’яти попередніх робіт — загалом участь брали 44 370 людей. Усі учасники носили фітнес-браслети, аби можна було точно відстежувати їхню фізичну активність — кількість витрачених кілокалорій на день, пульс та інші характеристики.

Чим менше кількість фізичної активності на день, тим більший шанс передчасної смерті — уникнути це можна завдяки 30-40 хвилинам руху.

Ці рекомендації дуже своєчасні, враховуючи, що ми перебуваємо в розпалі глобальної пандемії, яка змушує людей надовго залишатися в приміщенні й сприяє зростанню малорухливої поведінки

Еммануель Стаматакіс, Дослідник фізичної активності й здоров'я населення
Читайте також: 📱 Запустили мобільний застосунок Mixsport — пошук спортивних локацій, тренерів та івентів в Україні

Не треба обов’язково займатись спортом — це можуть бути просто якісь активні дії: прибирання, швидка ходьба, ігри, танці та багато чого іншого.

Також науковці рекомендують завжди обирати активний спосіб пересування — замість ліфта чи ескалатора обрати сходи.

Окрім того, не варто розпочинати одразу з 30 хвилин — все можна робити поступово й з часом збільшувати навантаження. Вже у майбутньому ви не відчуватиме втому й зможете продовжувати надалі проводити різноманітні активні дії на день.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: