🚙 Національний рекорд в автоспорті: гонщики увійшли в занос на швидкості 215 км/год

Čytaty latynkoju
🚙 Національний рекорд в автоспорті: гонщики увійшли в занос на швидкості 215 км/год

Національний рекорд в автоспорті

Двічі встановлення рекорду опинялося під загрозою. Подія мала пройти на злітній смузі аеропорту «Бориспіль», але неочікувано випав сніг. Дрифт на швидкості більше ніж 200 км/год на мокрій трасі був би смертельно небезпечним.

Під час заїзду на «Чайці» почав моросити дощ, але пілоти все одно ризикнули та вийшли на трасу.

Пілоти мали увійти в керований занос на максимально високій швидкості, а після цього змінити траєкторію руху на 180 градусів.

Врешті представник Національного реєстру рекордів України зафіксував занос на швидкості у 215 км/год. Це абсолютний рекорд для парного шрифту в Україні.

Парний дрифт — професійний вид спорту з акредитацією FIA та під патронатом Автомобільної Федерації України. Він передбачає рух двох автомобілів, які водночас заходять у занос. Пілоти рухаються одне за одним. Перший — задає темп, другий — повторює темп та траєкторію руху першого.

Свою техніку дрифту демонструвала команда-чемпіон NM Drift Games 2020. До неї входить професійний пілот Юрій Рак (також бронзовий призер Bitlook Pro-Am Drift 2020). Його партнер у встановленні рекорду — професійний пілот Артур Подлужний — чемпіон NM Championship 2019, володар титулу Discovery of the 2019 year in Drift і призер сезону 2020 року.