🥰 Єльський університет надав безкоштовний доступ до свого найпопулярнішого курсу — «Як стати щасливим»

Čytaty latynkoju
🥰 Єльський університет надав безкоштовний доступ до свого найпопулярнішого курсу — «Як стати щасливим»

«Як стати щасливим»

Навесні 2018 року професорка психології Єльського університету Лорі Сантос представила новий курс «Психологія та добробут», під час якого вивчали, як стати щасливим.

Курс — це об’єднання абстрактного та конкретного. Навчання поєднує позитивну психологію та програми поведінкової науки. Програма про те, як стати щасливим стала найпопулярнішим курсом університету за всі 317-років його існування. Якщо зазвичай курси відвідували приблизно 600 студентів, то ця лекція регулярно збирала більш ніж 1 100 людей.

Через великий попит вирішили переробити курс та зробити його доступним для онлайн-навчання на платформі Coursera.

Курс складається з відеолекцій, факультативного читання додаткових текстів та спеціальної щоденної програми з набуття «щасливих звичок». Загалом курс покриває шість тем:

Читайте також: 🎙 В Україні навчатимуть як робити подкасти
  1. Помилки про щастя
  2. Чому наші очікування не виправдовуються
  3. Як ми можемо подолати свої упередження
  4. Речі, які насправді роблять нас щасливими
  5. Використання знання на практиці

Також можна буде отримати сертифікат про закінчення курсу, однак за нього треба буде заплатити $49. Курс «Як стати щасливим» доступний за посиланням.

Раніше ми вже писали? У США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його, як у США учні виявили, що їх роботи перевіряє штучний інтелект та знайшли спосіб надурити його.