🥾 Дослідження eobuv: який найпопулярніший колір взуття в Україні

Čytaty latynkoju
🥾 Дослідження eobuv: який найпопулярніший колір взуття в Україні

Дослідження eobuv

Виробники взуття пропонують різноманітні кольори. Однак, згідно з дослідженням eobuv, у всіх куточках України покупці надають перевагу універсальному чорному кольору. При цьому в деяких областях цей колір є особливо популярним: в Тернопільській, Кіровоградській та Донецькій областях майже кожна друга продана пара взуття — чорного кольору.

Другий за популярністю колір визначити не так просто, адже отримані дані в різних регіонах відрізняються. В абсолютній більшості областей віддають перевагу білому кольору. Унікальним смаком виділилися Донецька та Луганська області, де після чорного найчастіше вибирають взуття синього кольору, а також Черкаська та Рівненська — там вважають, що бежевий є найдоцільнішим.

Згідно зі статистикою eobuv, найменш популярні кольори в Україні — жовтий, фіолетовий і оранжевий.

Популярність брендів

Найпопулярнішою маркою на українському ринку є adidas. У 12 областях взуття цієї марки купують найчастіше. Слідом за популярністю йде бренд Geox, і тільки в Сумах перевагу надають марці Gino Rossi.

Рейтинг найчастіше купованих брендів серед жінок:

  1. Geox
  2. adidas
  3. Gino Rossi
  4. Lasocki
  5. Sergio Bardi
Читайте також: 👟 Adidas випустять кросівки присвячені Cyberpunk 2077

Топ-5 марок взуття, які найбільше подобаються чоловікам:

  1. adidas
  2. Geox
  3. Merrell
  4. Nike
  5. Reebok

Середній розмір взуття

Також спеціалістами була проаналізована таблиця розмірів купленого взуття. Виявилося, що в середньому по країні жінки найшвидше розкуповують моделі 38 розміру, а чоловіки — 42.

Популярність стилів

Українці та українки цінують зручність, тому віддають перевагу спортивному стилю. Такий висновок можна зробити аналізуючи споживчі переваги покупців взуття поза зимовим сезоном. Чоловіки, як правило, купують кросівки, спеціалізоване спортивне взуття, сандалі, кеди та мокасини. Жінки найчастіше купують кросівки, босоніжки, кеди, туфлі на підборах і взуття для бігу та фітнесу.

Проте є в Україні міста, де жінки готові пожертвувати зручністю. У Полтаві середня висота підборів становить 7,8 см, в Ужгороді — 7,6 см, а в Тернополі — 7,0 см.

Як проводилось дослідження

Для дослідження були використані статистичні дані з продажів у 2019 р., як по областях, так і обласним центрам країни, за винятком тимчасово окупованих територій України.

Також ми вже раніше писали, як в Україні випустили одяг з ефектом доповненої реальності — FINCH х FFFACE.