Реклама

☄️ «Зоряні війни»: анонсували першу в історії місію захисту Землі від астероїдів

Čytaty latynkoju
☄️ «Зоряні війни»: анонсували першу в історії місію захисту Землі від астероїдів

Захист Землі від астероїдів

Європейське космічне агентство та NASA співпрацюватимуть у рамках місії захисту Землі від іншопланетян астероїдів, які можуть загрожувати планеті та людству.

Місію назвали на честь давньогрецької богині шлюбу, родини та її захисту — Гери. ЄКА вже підписало угоду з німецькою космічною компанією відповідно до якої виділяють 129,4 мільйона євро на реалізацію проєкту.

Місія «Гера» розділена на етапи.

Першочергово у NASA планують наступного року відправити зонд до астероїда Didymos, що складається з двох частин — «А» діаметром 800 метрів та «В» діаметром 160 метрів, що обертається навколо першого.

Читайте також: 👽 Вчені знайшли на Венері можливі ознаки позаземного життя (а може й не знайшли)

У вересні 2021 року зонд завдасть удар Didymos В й таким чином змінить траєкторію обох астероїдів.

Однак це лише початок, тренування перед справжньою місією.

Через шість років, тобто у 2026 році, зонд «Гера» долетить до астероїда Didymos та досліджуватиме, як NASA вплинула на його політ та загалом ефективність кінетичного впливу на космічне тіло. Цей етап триватиме півроку.

Надалі розпочнуться тестування функцій зонду в умовах його роботи. Планують перевірити автономну навігацію навколо астероїда, вміння зонду аналізувати поверхню та інші функції.

Очікується, що місія «Гера» дозволить в майбутньому захистити Землю від небезпечних об’єктів з космосу.

Також ми вже раніше писали? Virgin Galactic планує виконати перший політ в космос з туристами в 2021 році, як Virgin Galactic планує виконати перший політ в космос з туристами в 2021 році.