🛣 МВС: на дорогах, де встановили відеонагляд, ДТП стало менше у 3 рази

Čytaty latynkoju
🛣 МВС: на дорогах, де встановили відеонагляд, ДТП стало менше у 3 рази

Відеонагляд та ДТП

Як повідомив під час брифінгу заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, запуск системи відеонагляду був обумовлений через високий рівень порушень на дорогах України в порівнянні з країнами Європи. Лише за минулий рік на дорогах загинули 3 454 особи.

1 червня на території Києва та Київської області встановили 50 камер автофото- та відео фіксації порушень ПДР — лише за кілька місяців кількість ДТП знизилась у три рази. Всі камери встановлювались на найбільш небезпечних та аварійних ділянках траси.

Заступник міністра зазначив, що на окремих ділянках кількість ДТП зменшилась з 37 до 13, а на деяких ділянках доріг аварії припинились взагалі.

Читайте також: 🚨 Патрульна поліція збільшила перелік доріг з контролем швидкості

Олексій Білошицький, заступник начальника Департаменту патрульної поліції, повідомив, що за весь час роботи автоматичної системи, поліція винесла 833 тисячі 849 постанов за наслідками порушень ПДР, з них більше 645 тисяч вже оплачено.

77% — це добровільна сплата штрафів

Наша мета — зменшити кількість ДТП та попередження правопорушень, зниження швидкості саме в аварійних місцях. І, за умови відкритості, кількість ДТП знижується. Однак, для порушників передбачена відповідальність.

Олексій Білошицький, Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції

Також ми вже раніше писали, як МВС запустило сайт для перевірки правопорушень на дорогах.