⛷ На Львівщині побудують гірськолижний курорт — де саме та коли

Čytaty latynkoju
⛷ На Львівщині побудують гірськолижний курорт — де саме та коли

Гірськолижний курорт

Як повідомляє видання Zaxid.net, наразі вже відомо, що планують побудувати комплекс на північному схилі гори Захар Беркут з боку села Верхня Рожанка.

Очікується, що територія курорту знаходитиметься на горах Тростян, Погар, Високий Верх та Чорна Ріпа, де можуть зробити гірськолижні траси від 50 до 75 кілометрів. Побудувати комплекс збираються за три-п’ять років, а на реалізацію проєкту виділили майже $500 мільйонів.

Розпочати будівництво планували ще у 2018-2019 роках, проте його постійно відкладали.

Є технічні проблеми, бо міняються детальні плани і робочий проект, де мають бути витяги, нижні базові станції і тому так все відкладається. Я думаю, що цього року це вже завершиться і в наступному році почнуть земляні роботи по будівництву озер, які потрібні для запасу води.

Володимир Бега, Голова Славської ОТГ
Читайте також: 🏄🏼‍♂️ Онлайн туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину

Також голова Славської ОТГ зазначив, що є конфлікти щодо будівництва курорту з місцевими бізнесменами, які не в захваті від таких конкурентів. Окрім того він повідомив, що наразі ще не немає остаточного проєкту будівництва.

Є наразі передпроєктні пропозиції, згідно з якими відбувається виділення земельних ділянок. Попередньо було анонсовано біля 50 км трас. Але це тільки траси, але треба ще подати площі під озера, під нижні, верхні станції, парковки тощо. Тому воно назбирується.

Володимир Бега, Голова Славської ОТГ

Також ми вже раніше писали? Карпати вдома: запустили 3D-тури онлайн українськими горами, як запустили 3D-тури онлайн українськими горами.