fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏔 Карпати вдома: запустили 3D-тури онлайн українськими горами

🏔 Karpaty vdoma: zapustyly 3D-tury onlajn ukraїnśkymy goramy
Окрім гір також можна відвідати храми, музеї, водоспади та місця сили Прикарпаття.
Okrim gir takož možna vidvidaty hramy, muzeї, vodospady ta miscja syly Prykarpattja.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  3D-тури. В Україні запустили онлайн-тури, що дозволяють мандрувати в горах та визначних місцях Івано-Франківської області навіть в умовах карантину. Ідея створення таких турів належить фотографу Дмитру Малишеву, він особисто зробив усі знімки та матеріали для 3D-турів. Серед переліку локацій можна знайти найвищі гори України — двотисячники. Читатйте також: 🏰 Запустили віртуальну платформу з екскурсіями замками України. Гора Піп Іван Чорногірський вважається третьою за висотою в Україні. Також вона відома завдяки колишній дослідницькій обсерваторії, що розташована на самій вершині та є найвище розташованою спорудою в країні. Раніше ця будова використовувалась для дослідження зоряного неба та збирання метеорологічних даних. Наразі обсерваторія не працює за призначенням, зараз там розташовано Чорногірський рятувально-пошуковий пост. Також є один з найбільших водоспадів України — Манявський, висота падіння якого складає 18 метрів. Я не розумів, що в Карпатах так компактно розташовано дуже багато водоспадів. На жаль технології не можуть передати повне відчуття знаходження там — звуки та шуми водоспадів.. Дмитро Малишев. Фотограф. Також є Скелі Довбуша, де згідно з легендами перебували повстанці-опришки під командуванням Олекси Довбуша, на честь якого названі скелі. У скельних стінах вибито декілька печер, які мають чіткі геометричні форми, рівні поверхні. Вони використовувались як кімнати для відпочинку, складські приміщення, конюшні. А на стіні, що справа від печер, можна побачити чітке зображення голови лева, що був символом повстання. Також ми раніше писали про сайт Drive and Listen — катайтесь вулицями Лондона, Берліна, Токіо та слухайте місцеве радіо.
Реклама 👇 Замовити

3D-тури

В Україні запустили онлайн-тури, що дозволяють мандрувати в горах та визначних місцях Івано-Франківської області навіть в умовах карантину. Ідея створення таких турів належить фотографу Дмитру Малишеву, він особисто зробив усі знімки та матеріали для 3D-турів.

Серед переліку локацій можна знайти найвищі гори України — «двотисячники».

🏔 Карпати вдома: запустили 3D-тури онлайн українськими горами 1

Колишня обсерваторія «Білий слон» на горі Піп Іван (2028)

Читайте також: 🏰 Запустили віртуальну платформу з екскурсіями замками України

Гора Піп Іван Чорногірський вважається третьою за висотою в Україні. Також вона відома завдяки колишній дослідницькій обсерваторії, що розташована на самій вершині та є найвище розташованою спорудою в країні.

Раніше ця будова використовувалась для дослідження зоряного неба та збирання метеорологічних даних. Наразі обсерваторія не працює за призначенням, зараз там розташовано Чорногірський рятувально-пошуковий пост.

🏔 Карпати вдома: запустили 3D-тури онлайн українськими горами 2

Манявський водоспад

Також є один з найбільших водоспадів України — Манявський, висота падіння якого складає 18 метрів.

Я не розумів, що в Карпатах так компактно розташовано дуже багато водоспадів. На жаль технології не можуть передати повне відчуття знаходження там — звуки та шуми водоспадів.

Дмитро Малишев, Фотограф
🏔 Карпати вдома: запустили 3D-тури онлайн українськими горами 3

Скелі Довбуша

Також є «Скелі Довбуша», де згідно з легендами перебували повстанці-опришки під командуванням Олекси Довбуша, на честь якого названі скелі. У скельних «стінах» вибито декілька печер, які мають чіткі геометричні форми, рівні поверхні.

Вони використовувались як кімнати для відпочинку, складські приміщення, конюшні. А на стіні, що справа від печер, можна побачити чітке зображення голови лева, що був символом повстання.

Також ми раніше писали🏔 Карпати вдома: запустили 3D-тури онлайн українськими горами 4🚙 Drive and Listen — катайтесь вулицями Лондона, Берліна, Токіо та слухайте місцеве радіо про сайт Drive and Listen — катайтесь вулицями Лондона, Берліна, Токіо та слухайте місцеве радіо.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: