♻️ В Україні запустили стартап, що може контролювати споживання продуктів та покращити стан довкілля — BioBin

Čytaty latynkoju
♻️ В Україні запустили стартап, що може контролювати споживання продуктів та покращити стан довкілля — BioBin

Стартап BioBin

Як повідомив засновник стартапу та автор застосунку BioBin Артем Миргородський, програма допомагає економити гроші та  надає моніторинг успіхів у зменшенні сліду CO2, метану та згенерованого гумусу.

Також він зазначив, що такий застосунок — це звичайна практика в багатьох німецьких, бельгійських та інших прогресивних європейських родинах.

Вже через 3-4 місяці використання додатку динаміка зменшення втрат порадує. Наша родина почала з 22% викинутих продуктів. Зараз цей рівень у нас уже складає 11% і ми можемо ще покращити результат. Економія від застосування методики BioBin склала лише за 4 місяці 4000 грн.

Артем Миргородський, Засновник стартапу та автор застосунку BioBin

Читайте також: 🚌 Volkswagen показав нову електронну версію свого легендарного міні-буса

Для отримання даних про екологічність свого харчування, користувачам потрібно внести в застосунок перелік своїх покупок, а програма покаже подальший об’єм органічних відходів.

Також повідомляється, що застосунок може:

  • Простежити користь, яку ви приносите довкіллю, відокремлюючи харчові відходи.
  • Порахувати, скільки ви витрачаєте на їжу та наскільки збалансований ваш продуктовий кошик.
  • Дізнатись, скільки грошей марнується через викидання їжі та як можна цього уникнути.

Наразі застосунок працює лише зі смартфонами на Android, завантажити його можна за посиланням. Версію для iOS обіцяють випустити найближчим часом.

Сама ідея для проєкту з’явилась восени 2019 року. А вже у лютому 2020 року команда розробників виграла грантове фінансування від Українського фонду стартапів.

Раніше ми вже писали? У Миколаєві розробили новий вид річкових трамваїв «Фарад» — екологічні та економні, як у Миколаєві розробили новий вид річкових трамваїв «Фарад» — екологічні та економні.