🛩 ЄС оголосив рекомендації щодо обмеження під час авіаперельотів після карантину

Čytaty latynkoju
🛩 ЄС оголосив рекомендації щодо обмеження під час авіаперельотів після карантину

Авіаперельоти після карантину

Європейський центр з профілактики та контролю захворювань (ECDC) та Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA) випустили перелік правил та рекомендацій для роботи авіасполучення після карантину.

Відповідно до нових правил в документі, летіти в інші країни можуть лише люди, що протягом останніх двох тижнів не хворіли на COVID-19 та не контактували з хворими та тими, хто можуть мати потенційні симптоми вірусу.

Busfor запустив пошук авіаквитків

Також необхідно заповнити спеціальну декларацію про стан здоров’я.

Читайте також: 🛩 МАУ оголосила свій план роботи після карантину — без ручної поклажі та Duty free

Згідно з документом, кожен, хто придбав квиток на авіарейс та захворів вже після того, як він купив квитки, може безкоштовно змінити дату рейсу за наявності медичної довідки про хворобу.

Працівники та всі інші люди на борту зобов’язані носити засоби індивідуального захисту та дотримуватися дистанції  не менш ніж 1,5 метра. Команда екіпажу може обслуговувати пасажирів лише безконтактно.

Також рекомендують підтримувати гігієну рук за допомогою безкоштовних антисептиків для всіх пасажирів. А на самому борту треба проводити дезінфекцію усіх поверхонь

Ознайомитись з повним переліком правил та рекомендацій можна за посиланням.

Раніше ми вже писали??‍♂️ Туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину — туризм удома.