🇫🇮 Фінляндія дає своїх мешканців «в оренду», щоб всі могли дізнатись їх секрет щастя — Rent a Finn

Čytaty latynkoju
🇫🇮 Фінляндія дає своїх мешканців «в оренду», щоб всі могли дізнатись їх секрет щастя — Rent a Finn

Rent a Finn

Вже третій рік поспіль Організація Об’єднаних Націй називає Фінляндію найщасливішою країною у світі. Тож, у країні запустили спеціальний проєкт Rent a Finn, де можна дізнатись, у чому саме полягає секрет фіннів.

Жителі країни підготували п’ять онлайн-лекцій, в яких розповідають, чому вони щасливі та як можна стати такими, як вони. Як зазначає виконавчий директор проєкту Visit Finland Пааво Вірккунен, головна особливість фіннів полягає в тому, що вони шукають радість у природі та маленьких речах. А проєкт дозволить напряму зрозуміти усі аспекти того, як саме мешканці Фінляндії відчувають себе щасливими.

Наша група волонтерів готова розповісти про стиль життя фіннів. Це буде серія з п'яти лекцій на самі різноманітні теми — як відпочивати, як бути активним, як проводити вільний час, як харчуватись та як бути щасливим. Також кожен може особисто поспілкуватись з фіннами на індивідуальній зустрічі в Hangouts або Skype.

Хелі Хіменес , Головний директор Business Finland

Читайте також: 👨🏼‍🎨 Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно

До деяких онлайн-заходів необхідно готуватись заздалегідь. Наприклад, знайти відро з крижаною водою або піти у якесь тихе та спокійне місце. Тому рекомендуемо детально ознаймитись з повним переліком усіх трансляцій на сайті проєкту.

Усі відео будуть доступні до кінця червня. Переглянути їх можна на сайті або на каналі в YouTube.

Також ми раніше писали?? Майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС, як майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС.