fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🇺🇦 Майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС

🇺🇦 Majže 70% ukraїnciv vvažajuť sebe ščaslyvymy — doslidžennja vid KMIS
Київський міжнародний інститут соціпології провів спеціальне опитування, на скільки щасливі українці.
Kyїvśkyj mižnarodnyj instytut socipologiї proviv speciaľne opytuvannja, na skiľky ščaslyvi ukraїnci.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Дослідження від КМІС. Більша частина жителів України вважають себе щасливими. Відповідно до результатів опитування, щасливими або скоріше щасливими себе відчували 68% жителів України, 14% почувалися частково щасливими, частково ні, і 16% здебільшого або зовсім не вважали себе щасливими. У порівнянні з минулим дослідженням, 2018 року, відсоток щасливих людей в Україні у 2020 році зріс на 6 відсоткових пунктів — з 63% до 69%. Відчуття щастя залежить від багатьох чинників, у тому числі соціально-демографічних ознак, якості життя, соціального середовища та навіть географічного регіону. Жінки загалом щасливіші за чоловіків — 71% жінок відчувають себе щасливими, серед чоловіків так відповіли 65%. Рівень щастя прямо пропорційний рівню освіти — чим вища освіта, тим вищий рівень щастя. Так, серед людей з неповною середньою освітою, щасливими себе вважають 50% опитаних, серед людей з вищою освітою — 77%. Читатйте також: 😎 Poster дослідив, як зросла кількість відкритих закладів завдяки літнім майданчикам — збільшення на 18%. Рівень щастя є найвищим серед молоді, віком 18-39 років (82%) та з віком зменшується — 64% щасливих людей у групі віком 40-59 років та 55% серед 60-річних та старших. І навпаки — нещасливих більше серед літніх людей, віком 60 років і старших (27%) та найменше серед молоді віком 18-39 років (7%). Також можна переглянути статистику щасливих людей за регіонами. Більше людей вважають себе щасливими в західних (47%) і південних (48%) областях, в центральних і східних більше вважають себе нещасливими (11% і 13%). Опитування проводили за допомогою телефонного інтервю на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів. В опитуванні брали участь 2024 людини старше 18 років, а похибка не складає більше 2,2%. Також ми раніше вже писали, як третина молоді в Україні вважають, що вони не цікаві інтернет-шахраям — дослідження.
Реклама 👇 Замовити

Дослідження від КМІС

Більша частина жителів України вважають себе щасливими. Відповідно до результатів опитування, щасливими або скоріше щасливими себе відчували 68% жителів України, 14% почувалися частково щасливими, частково ні, і 16% здебільшого або зовсім не вважали себе щасливими.

🇺🇦 Майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС 1

Загальна статистика кількості щасливих людей у 2020 році

У порівнянні з минулим дослідженням, 2018 року, відсоток щасливих людей в Україні у 2020 році зріс на 6 відсоткових пунктів — з 63% до 69%.

🇺🇦 Майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС 2

Динаміка відчуття щастя та самооцінка матеріального становища з 2001 по 2020 роки

Відчуття щастя залежить від багатьох чинників, у тому числі соціально-демографічних ознак, якості життя, соціального середовища та навіть географічного регіону.

Жінки загалом щасливіші за чоловіків — 71% жінок відчувають себе щасливими, серед чоловіків так відповіли 65%.

🇺🇦 Майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС 3

Розподіл за статтю

Рівень щастя прямо пропорційний рівню освіти — чим вища освіта, тим вищий рівень щастя. Так, серед людей з неповною середньою освітою, щасливими себе вважають 50% опитаних, серед людей з вищою освітою — 77%.

🇺🇦 Майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС 4

Розподіл за рівнем освіти

Читайте також: 😎 Poster дослідив, як зросла кількість відкритих закладів завдяки літнім майданчикам — збільшення на 18%

Рівень щастя є найвищим серед молоді, віком 18-39 років (82%) та з віком зменшується — 64% щасливих людей у групі віком 40-59 років та 55% серед 60-річних та старших.

І навпаки — нещасливих більше серед літніх людей, віком 60 років і старших (27%) та найменше серед молоді віком 18-39 років (7%).

🇺🇦 Майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС 5

Розподіл за віком

Також можна переглянути статистику щасливих людей за регіонами. Більше людей вважають себе щасливими в західних (47%) і південних (48%) областях, в центральних і східних більше вважають себе нещасливими (11% і 13%).

🇺🇦 Майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС 6

Розподіл за регіонами

Опитування проводили за допомогою телефонного інтерв’ю на основі випадкової вибірки номерів мобільних телефонів. В опитуванні брали участь 2024 людини старше 18 років, а похибка не складає більше 2,2%.

Також ми раніше вже писали🇺🇦 Майже 70% українців вважають себе щасливими — дослідження від КМІС 7🦹🏼‍♂️ Дослідження: третина молоді в Україні вважають, що вони не цікаві інтернет-шахраям, як третина молоді в Україні вважають, що вони не цікаві інтернет-шахраям — дослідження.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Джерело: news.liga.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: