🏅 Розпочалась національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2020

Čytaty latynkoju
🏅 Розпочалась національна премія для вчителів Global Teacher Prize Ukraine 2020

Що таке Global Teacher Prize Ukraine?

Це світова щорічна премія для вчителів, що зробили видатний внесок у професію. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не лише відносно до своїх учнів, а й до суспільства.

За три роки у Global Teacher Prize Ukraine взяли участь 5 486 українських вчителів. Кількість заявок постійно зростає — з 632 у 2017 році до майже 3000 у 2019.

Залишити заявку на участь можна на сайті.

Переможця української премії оголосять у Міжнародний день вчителя 3 жовтня 2020 року та винагородять премією у 250 000 гривень.

Поки країна призвичаюється жити у новій для нас усіх реальності, прошу батьків, школярів – не забудьте про своїх вчителів. Педагоги потребують уваги та підтримки. Зараз педагоги активно ведуть дистанційні уроки, розробляють навчальні плани і їм, як завжди, ніколи подумати про себе.

Наталія Мосейчук, Телеведуча каналу 1+1, куратор освітньої премії Global Teacher Prize Ukraine

Українці — одні з найкращих викладачів у світі

Українські вчителі Наталя Гладких та Олександр Жук стали одними з найкращих викладачів світу, разом з ним участь брало ще понад  36 000 учасників.

Олександр Жук — викладач інформатики із запорізької спеціалізованої школи-інтернату «Джерело». Для  того щоб навчати своїх учнів Олександр вивчив мову жестів.

Олександр Жук

2018 року він став найкращим викладачем України, отримавши премію Global Teacher Prize Ukraine.

Наталя Гладких — вчителька з Києва. Вона розробила навчальну програму для школи, де вчаться 35 підлітків з порушенням розвитку.Наталя курує інклюзивні проєкти громадської організації «Бачити серцем», що допомагає соціалізувати дітей та підлітків з інвалідністю.

Наталя Гладких

Її визнали найкращим учителем за версією Global Teacher Prize Ukraine в 2017 році.

Також ми раінше писали✍? «Репортери без кордонів» створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру, як «Репортери без кордонів» створили віртуальну бібліотеку в Minecraft: тексти, що не пройшли цензуру.