Реклама

🥰 «Інше інтерв'ю» рекомендує Apple — наразі єдиний український подкаст у добірці

Čytaty latynkoju
🥰 «Інше інтерв'ю» рекомендує Apple — наразі єдиний український подкаст у добірці
  1. Головна
  2. Подкасти
  3. 🥰 «Інше інтерв'ю» рекомендує Apple — наразі єдиний український подкаст у добірці
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0

Подкаст «Інше інтерв’ю» потрапив до рекомендацій Apple Podcasts одним із перших серед українських шоу. Наразі він є єдиним подкастом українською мовою з цієї добірки.

Як зазначив ведучий «Іншого інтерв’ю» Володимир Анфімов, рекомендація від Apple Podcasts — це дуже бажана подія для кожного, хто робить подкасти. Банер подкасту з’являється на головній сторінці сервісу й більше людей можуть відкрити для себе нові подкасти.

Надсилаючи запит на фічерінг (так це називається офіційно), я особливо ні на що не розраховував, бо бачив, що в рекомендації потрапляють здебільшого російські подкасти. Тому неймовірно зрадів, коли побачив банер «Іншого інтерв'ю» в Apple Podcasts

Володимир Анфімов , ведучий подкасту «Інше інтерв'ю»

Анфімов зазначив, що, на його думку, на рішення модераторів Apple вплинуло одразу декілька факторів.

Гадаю, це якість продакшену і графічних матеріалів, а також рівень гостей шоу

Володимир Анфімов, ведучий подкасту «Інше інтерв'ю»

Na chasi є партнером «Іншого інтерв’ю», тож всі випуски подкасту доступні на нашому сайті за спеціальним тегом «Інше інтерв’ю».

Читайте також: 🔈 Подкаст «Інше інтерв’ю»: Євгенія Кузнєцова: про невидану книгу, темний бік письменництва та роман «Спитайте Мієчку»  

Про подкаст «Інше інтерв’ю»

Від Backstreet Boys до Бернара Вербера — за час роботи на радіо Володимир Анфімов узяв понад 200 інтерв’ю. Змінивши сферу і ставши експертом з комунікацій, він так само обожнює спілкуватися з цікавими людьми. Кожен герой подкасту «Інше інтерв’ю» — це особистість з унікальною історією, незвичним досвідом або набором знань. В розмові з ведучим гості розповідають про свої злети та падіння, перемоги та факапи, і найголовніше, уроки, які зробили їх тими, ким вони є зараз.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...