💎 Ювелірний бренд Pandora відмовляється від натуральних діамантів та використовуватиме штучні

Čytaty latynkoju
💎 Ювелірний бренд Pandora відмовляється від натуральних діамантів та використовуватиме штучні

Штучні діаманти Pandora

Pandora — це один з найбільших ювелірних брендів у світі, який заснували в 1982 році у Данії. Нещодавно компанія повідомила про свої плани відмовитись від використання натуральних діамантів — їх замінять штучними, які вироблятимуть у лабораторіях.

У Pandora зазначають, що штучні діаманти майже не відрізнятимуться від натуральних, вони матимуть такі ж оптичні, хімічні, термічні та фізичні характеристики. До 2022 року компанія планує виробляти діаманти виключно з відновлювальних джерел енергії.

Штучні діаманти Pandora

Створені в лабораторії діаманти вирощені з використанням в середньому понад 60% поновлюваних джерел енергії, а викиди парникових газів від невідновлюваних джерел енергії компенсуються сертифікацією CarbonNeutral

Заява компанії

Наразі відомо, що ювелірні вироби зі штучним коштовним камінням продаватимуться лише у Великій Британії. Вже протягом наступного року прикраси з лабораторними діамантами з’являться й в інших країнах. Очікується, що можна буде придбати кільця, браслети, намиста і сережки — такі прикраси коштуватимуть від £250 ($350).

Минулого ж року у Pandora повідомили, що компанія планує? Pandora планує до 2025 року повністю перейти на перероблене золото та срібло відмовитись від використання видобуваного золота та срібла і замінить їх на перероблені відповідники.

Читайте також: 🏋🏼‍♂️ Готуємось до літа: як займатися спортом вдома під час карантину — повний гайд

Плани компанії

У Pandora хочуть скоротити викиди CO2 в атмосферу більш ніж у два рази для срібла і майже на 100% для золота. Згідно з планами компанії, це дозволить зменшити використання води та забруднення ґрунту металами.

Таке рішення ніяк не вплине на ціну виробів та на сам процес їх виготовлення.

Срібло і золото — чудові ювелірні матеріали, які можна переробляти знову і знову без втрати якості. Метали, видобуті століття тому, так само хороші, як і нові.

Олександр Лачік, Генерельний директор Pandora

Наразі 71% ювелірних прикрас виробляють саме з перероблених матеріалів.