🍔 McDonald’s співпрацюватиме з Beyond Meat — робитимуть бургери з веганського м‘яса

Čytaty latynkoju
🍔 McDonald’s співпрацюватиме з Beyond Meat — робитимуть бургери з веганського м‘яса

Співпраця McDonald’s з Beyond Meat

Про плани McDonald’s виробляти бургери з веганським м’ясом було відомо ще минулого року? McDonald’s вироблятиме бургери з веганського м‘яса. Мережа ресторанів створила окремий бренд котлет з рослинного м’яса — McPlant. За словами голови компанії Яна Бордена наразі планують виробляти замінник яловичини, а вже згодом може з’явитись альтернатива й для курятини, свинини та яєць.

Представниця McDonald’s в Україні Олеся Муджирі зазначила, що в умовах трирічної співпраці мережі ресторанів з Beyond Meat виробник рослинного м’яса стане постачальником котлет для платформи McPlant у всьому світі. Коли саме в Україні з’являться перші веганські бургери — наразі точно невідомо, про це пообіцяли повідомити окремо.

Також ще точно невідомо, чи це буде декілька окремих позицій в меню або це буде повноцінна заміна м’ясу у стравах.

Читайте також: 😱 McDonald’s випускатиме бургер з печивом Oreo та консервованою шинкою

Про Beyond Meat

Компанію Beyond Meat заснував американець Ітан Браун у 2009 році. Стартап отримав венчурне фінансування від GreatPoint Ventures, Obvious Corporation, Білла Гейтса, Біза Стоуна, Humane Society та Tyson Foods. В Україні продаж Beyond Meat розпочався з листопада 2019 року.

У 2019 році американський стартап Beyond Meat вперше з’явився? В Україні будуть продавати рослинне м’ясо Beyond Meat в Україні з продуктами у вигляді бургерних котлет та ковбасок. А нещодавно лінійку рослинних продуктів доповнив і фарш? Фарш Beyond Meat почали продавати в супермаркетах Україні — де можна придбати.

01/ 06

Рослинний фарш Beyond Mince — нова розробка американської компанії Beyond Meat. До його складу входить суміш білку, отриманого з гороху, машу та рису. Всі компоненти виключно рослинного походження.

Готові бургери Beyond Meat можна замовити на офіційному сайті доставки від дистриб’ютора.