🎧 MEGOGO почне виробляти аудіосеріали — перший про Куренівську трагедію

Čytaty latynkoju
🎧 MEGOGO почне виробляти аудіосеріали — перший про Куренівську трагедію

Аудіосеріали на MEGOGO

Медіасервіс MEGOGO розпочав власне виробництво аудіосеріалів. Відсьогодні, 23 лютого, на MEGOGO з’явився перший аудіосеріал «Куренівка: історія київського потопу», присвячений до 60-ї річниці пам’яті трагедії.

MEGOGO створили аудіосеріал про Куренівську трагедію

Аудіосеріал створено у документально-художньому жанрі. Вперше в Україні до виробництва аудіопроєкту залучено кінорежисера та акторський склад.

Аудіосеріали на MEGOGO

Наразі на етапі виробництва ще близько десяти аудіосеріалів, які протягом року будуть представлені слухачам. Серед них:

Читайте також: 🎧 Spotify анонсував новий тарифний план з Hi-Fi якістю звуку
  • проєкт на основі листувань Лесі Українки;
  • історія про подорож на Антарктиду;
  • документальний проєкт до річниці катастрофи на Чорнобильській АЕС;
  • історії за мотивами оповідань Ірени Карпи та інші.

Як розповідає Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO, новий формат сервісу — це наративний подкаст. В основі аудіосеріалів повноцінна історія, документальна або художня, з детально пропрацьованим сюжетом, персонажами та подіями.

Історії розділені на короткі серії, аби зручніше було слухати на ходу і не доводилося переривати розповідь на півслові, руйнуючи при цьому всю магію історії. Такий формат не новий у світі. Величезна кількість художніх і документальних наративних подкастів створюється зараз провідними світовими студіями. Але в Україні саме такий формат представлений вперше

Іван Шестаков, директор зі стратегічного розвитку MEGOGO

Про перший аудіосеріал

Робота над аудіосеріалом «Куренівка: історія київського потопу» тривала близько трьох місяців. Команда проєкту спілкувалась з очевидцями аварії, опрацьовувала матеріали трагедії. До роботи також було запрошено експертів, які досліджують історію України.

Проєкт складається із шести епізодів, кожен з яких розповідатиме деталі найбільшої техногенної катастрофи в історії Києва.

Прослуховування аудіосеріалів, як і подкастів, абсолютно безкоштовне та доступно у розділі «Аудіо» застосунку MEGOGO на смартфонах на базі iOS та Android, в автомобілях з аудіосистемою Android Auto та Appe CarPlay.