🎧 Обрали пісню, яка представить Україну на Євробаченні 2021 — Go_A «Шум»

Čytaty latynkoju
🎧 Обрали пісню, яка представить Україну на Євробаченні 2021 — Go_A «Шум»

Go_A на Євробаченні

Журі обрало пісню, яка представить Україну на Євробаченні в Роттердамі — Go_A «Шум». Загалом експерти обирали поміж трьох пісень, однак вони всі одноголосно обрали саме «Шум».

Очікувалось, що гурт представить Україну на заході минулого року, однак через пандемію COVID-19 захід перенесли, тому всі завчасно обрані учасники виступлять цього року.

На початку наступного місяця презентують конкурсну версію пісні та новий відеокліп на неї.

Як зазначив один із членів журі, музичний продюсер та композитор Руслан Квінта, Go_A не стояли на місці. За його словами гурт вклав у творчість всі сили, думки та ідеї й велику любов у те, чим займаються.

Я проголосувала за пісню «Шум» — вона мені звучить дуже сучасно. Спів наживо вирішує майже все, тому Каті я б хотіла побажати впевненості, яка була на Нацвідборі минулого року. Просто співайте, і мені здається, що все вийде!

Jamala, Співачка та переможниця Євробачення-2016

Євробачення відбудеться у травні. Півфінали — 18 та 20 травня, а фінал — 22 травня.

Варто зазначити, ще точно невідомо, у якому саме форматі пройде захід — наразі вже є чотири варіанти.

Читайте також: 🥳 Rolling Stone назвали найпродаваніші музичні альбоми у 2020 році

Як пройде Євробачення 2021 

Європейська мовна спілка, суспільні мовники-організатори в Нідерландах NPO, NOS та AVROTROS розробили чотири базових варіанти проведення конкурсу:

  1. Звичайний конкурс — все буде як і зазвичай, учасники зберуться разом на арені Ahoy у Роттердамі. У залі будуть присутні глядачі та делегації всіх артистів.
  2. Соціальне дистанціонування — все буде проходити як і за звичних умов, однак усі будуть дотримуватись соціальної дистанції у 1,5 метра.
  3. Обмеження на подорожі — якщо якийсь учасник не може потрапити до Роттердаму задля виступу, то вони мають презентувати своє відео із виконанням пісні.
  4. Локдаун — якщо у Нідерландах введуть стан абсолютного локдауну, то Євробачення проходитиме онлайн. Відео з виступами усіх учасників об’єднають та з цього зроблять повноцінний концерт.

Який саме формат конкурсу оберуть — оголосять вже найближчим часом.