fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤖 Spotify навчив штучний інтелект виявляти плагіат у піснях

🤖 Spotify navčyv štučnyj intelekt vyjavljaty plagiat u pisnjah
Також можна буде дізнатись унікальність пісні.
Takož možna bude diznatyś unikaľnisť pisni.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Плагіат Spotify. Протягом багатьох років були випадки, коли всесвітньовідомі виконавці звинувачували один одного у крадіжці пісень — Фаррел Вільям та Марівн Ґей, Beach Boys та Чак Беррі, постійні позови на легендарну пісню Led Zeppelin Stairway to Heaven та багато інших випадків. Саме тому нещодавно найбільший у світі стрімінговий сервіс Spotify залишив заявку на патент системи на базі штучного інтелекту, що виявлятиме плагіат у піснях. Це буде додаткова платформа для виконавців, що аналізуватиме нотний стан пісень — акорди, ноти, текст та інші деталі. Програма виявлятиме схожі моменти у піснях та вказуватиме, наскільки відсотків ваша робота співпадає з тією чи іншою піснею. Також застосунок показуватиме, чи є ваша пісня унікальною. Кожен виконавець зможе завантажити нотний стан своєї пісні, аби можна було її проаналізувати на наявність плагіату. Читатйте також: 🎸 Spotify Ukraine. Чому цей сервіс люблять по всьому світу і так довго чекали в Україні. Як зазначають у самій компанії, нова програма на базі штучного інтелекту покликана допомогти музикантів ретельніше готувати свій матеріал. За допомогою нейромережі можна завчасно перевірити свою потенційну пісню та у випадку співпадіння якось змінити її — це може заощадити велику кількість грошей, оскільки процес запису матеріалу є не з дешевих.
Реклама 👇 Замовити

Плагіат Spotify

Протягом багатьох років були випадки, коли всесвітньовідомі виконавці звинувачували один одного у крадіжці пісень — Фаррел Вільям та Марівн Ґей, Beach Boys та Чак Беррі, постійні позови на легендарну пісню Led Zeppelin Stairway to Heaven та багато інших випадків.

Саме тому нещодавно найбільший у світі стрімінговий сервіс Spotify залишив заявку на патент системи на базі штучного інтелекту, що виявлятиме плагіат у піснях. Це буде додаткова платформа для виконавців, що аналізуватиме нотний стан пісень — акорди, ноти, текст та інші деталі.

Програма виявлятиме схожі моменти у піснях та вказуватиме, наскільки відсотків ваша робота співпадає з тією чи іншою піснею. Також застосунок показуватиме, чи є ваша пісня унікальною. Кожен виконавець зможе завантажити нотний стан своєї пісні, аби можна було її проаналізувати на наявність плагіату.

Читайте також: 🎸 Spotify Ukraine. Чому цей сервіс люблять по всьому світу і так довго чекали в Україні

Як зазначають у самій компанії, нова програма на базі штучного інтелекту покликана допомогти музикантів ретельніше готувати свій матеріал.

За допомогою нейромережі можна завчасно перевірити свою потенційну пісню та у випадку співпадіння якось змінити її — це може заощадити велику кількість грошей, оскільки процес запису матеріалу є не з дешевих.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: