🏍️ Культову гру Elasto Mania перевипустять на PlayStation, Xbox та Switch

Čytaty latynkoju
🏍️ Культову гру Elasto Mania перевипустять на PlayStation, Xbox та Switch

Перевипуск Elasto Mania

Elasto Mania — це 2D-симулятор їзди на мотоциклі з перешкодами. У 2000 році два брати розробники з Угорщини створили цю гру. Elasto Mania стала однією з перших ігор у своєму жанрі й саме вона надихнула розробників інших популярних ігор, таких як Gravity Defied, Happy Wheels та Hill Climb Racing.

Особливість цієї гри полягає в тому, що як на свій час вона мала добре розвинену модель мотоцикла — фізика максимально відповідала реальності. Ціль Elasto Mania — зібрати усі «яблука» на рівні та дійти до фінішу у вигляді ромашки. Однак головне не зачепити стіни та інші перешкоди, в протилежному разі рівень треба буде починати спочатку.

Читайте також: 🤑 GameStop прогнозували банкрутство, однак користувачі Reddit збільшили вартість її акцій на 90%

Гра стала по справжньому культовою, довгий час проводились турніри, де гравці намагались якомога швидше пройти певний рівень.

Крім того, кожен міг створити свій власний рівень й інші користувачі могли його випробувати.

Нещодавно розробники гри повідомили, що вже цього року вийде оновлена версія Elasto Mania. Очікується, що крім ПК гра буде доступна й на нових платформах: PlayStation 5, Xbox Series, PlayStation 4, Xbox One та Switch.

Перевипуск Elasto Mania

Творці також зазначають, що версія гри, яка вже доступна у Steam буде також оновленою. За їхніми словами гра матиме нові функції, які вони не змогли відтворити 20 років тому. Також планують покращити фізику гри та загалом трішки осучаснити дизайн Elasto Mania.

Наразі нова версія знаходиться на бета-тестуванні, долучитись до якого можна за посиланням.