🎬 Держкіно: нова стрічка «Номери» Сенцова стала доступна онлайн

Čytaty latynkoju
🎬 Держкіно: нова стрічка «Номери» Сенцова стала доступна онлайн

«Номери» Сенцова онлайн

Стрічку «Номери» створили за однойменною п’єсою Олега Сенцова. Сюжет фільму базується на історії про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. Кожен мешканець цього світу має свій номер, а головний серед них всіх — Нуль.

П’єса «Номери» була написана ще до ув’язнення Олега Сенцова у 2011 році. У 2018 році режисерка-постановниця Тамара Трунова поставила виставу за п’єсою.

Над фільмом працювали одразу два режисери — Олег Сенцов під час свого перебування у колонії та Ахтем Сеітаблаєв, який допоміг втілити задум у реальність. Продюсеркою фільму стала Ганна Паленчук. Робочий процес Олег і Ахтем обговорювали в листах, яких, за словами Ганни, було більше сотні.

Читайте також: 😲 Disney анонсував понад 50 нових тайтлів — нові «Зоряні війни», Marvel, Pixar, фільми та серіали

Усі мешканці світу підпорядковуються книзі правил. Їхнє життя змінює новий мешканець, який не знає правила світу — саме й він стане початком змін серед суспільства.

Номери починають боротись за свободу та своє право — вони хочуть повернути своє життя собі.

Прем’єра фільму «Номери» в українських кінотеатрах співпала з карантином вихідного дня й через не відбулись повноцінні покази.

А відтепер кожен охочий може переглянути стрічку на стрімінговому сервісі SWEET.TV. Фільм доступний безкоштовно в межах передплати на платформу.