fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧐 Визначили нові твори, які стали суспільним надбанням у 2021 році: «Великий Гетсбі», «Процес», «Американська трагедія»

🧐 Vyznačyly novi tvory, jaki staly suspiľnym nadbannjam u 2021 roci: «Velykyj Getsbi», «Proces», «Amerykanśka tragedija»
Цього року визначили багато всесвітньовідомих творів, які тепер доступні для всіх охочих.
Cogo roku vyznačyly bagato vsesvitńovidomyh tvoriv, jaki teper dostupni dlja vsih ohočyh.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Суспільне надбання 2021 року. Суспільне надбання — це різноманітні твори, відкриття чи інші персональні здобутки, на які закінчився термін дії авторських прав. Цього року суспільним надбання став цілий перелік фільмів, книг та пісень, які вийшли у 1925 році, про це передають Новини здорової людини з посиланням на видання The Verge. Після терміну дій авторських прав кожен охочий може використовувати ці матеріали на власний розсуд — вони стають загальнодоступними. Це означає, що можна відтворювати, змінювати та адаптувати твори абсолютно безкоштовно та без будь-яких порушень інтелектуальної власності. Однак варто зазначити, що суспільним надбанням можуть стати лише оригінальні твори. Тобто, можна вільно користуватись роботами, наприклад, Шекспіра, однак не можна чіпати переклад твору — перекладач цілком може мати авторське право на його власний переклад. Суспільним надбанням у 2021 році стали такі книги: Читатйте також: 🥳 Rolling Stone назвали найпродаваніші музичні альбоми у 2020 році. Великий Гетсбі, Френсіс Скотт Фіцджеральд; Місіс Делловей, Вірджинія Вульф; У наш час, Ернест Гемінґвей; Процес (німецькою мовою), Франц Кафка; Американська трагедія, Теодор Драйзер; Мангеттен Джон, Дос Пассос; Таємниця димоходів, Агата Крісті; Це опале листя, Олдос Хакслі; Розмальована вуаль, Вільям Сомерсет Моем; Дочка самурая, Ецу Інагакі Сугімото. Детальніше ознайомитись з повним переліком творів можна за посиланням.
Реклама 👇 Замовити

Суспільне надбання 2021 року

Суспільне надбання — це різноманітні твори, відкриття чи інші персональні здобутки, на які закінчився термін дії авторських прав. Цього року суспільним надбання став цілий перелік фільмів, книг та пісень, які вийшли у 1925 році, про це передають «Новини здорової людини» з посиланням на видання The Verge.

Після терміну дій авторських прав кожен охочий може використовувати ці матеріали на власний розсуд — вони стають загальнодоступними. Це означає, що можна відтворювати, змінювати та адаптувати твори абсолютно безкоштовно та без будь-яких порушень інтелектуальної власності.

Однак варто зазначити, що суспільним надбанням можуть стати лише оригінальні твори. Тобто, можна вільно користуватись роботами, наприклад, Шекспіра, однак не можна чіпати переклад твору — перекладач цілком може мати авторське право на його власний переклад.

Суспільним надбанням у 2021 році стали такі книги:

Читайте також: 🥳 Rolling Stone назвали найпродаваніші музичні альбоми у 2020 році
  • «Великий Гетсбі», Френсіс Скотт Фіцджеральд;
  • «Місіс Делловей», Вірджинія Вульф;
  • «У наш час», Ернест Гемінґвей;
  • «Процес» (німецькою мовою), Франц Кафка;
  • «Американська трагедія», Теодор Драйзер;
  • «Мангеттен» Джон, Дос Пассос;
  • «Таємниця димоходів», Агата Крісті;
  • «Це опале листя», Олдос Хакслі;
  • «Розмальована вуаль», Вільям Сомерсет Моем;
  • «Дочка самурая», Ецу Інагакі Сугімото.

Детальніше ознайомитись з повним переліком творів можна за посиланням.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: