Реклама

😱 «Ну це просто жах»: дайте нейромережі визначити ваш музичний смак у Spotify

Čytaty latynkoju
😱 «Ну це просто жах»: дайте нейромережі визначити ваш музичний смак у Spotify

Оцінка Spotify

Judge my Spotify — це сервіс, що аналізує ваш обліковий запис на стрімінговому сервісі та визначає, на скільки «поганий» у вас музичний смак. Програма працює на базі штучного інтелекту — нейромережа аналізує історію прослуховувань користувача, після чого показує статистику та ваш результат. Спойлер: результат завжди буде поганим.

Аби отримати оцінку вашого акаунту, необхідно надати доступ до вашого облікового запису Spotify та відповісти на декілька питань — навіть якщо ви пройдете тест декілька разів ці питання будуть змінюватись. Наприклад, першого разу нейромережа запитає вас, чи знаєте ви певну пісню, а вже іншого разу, чи були ви на фестивалі Коачелла — одному з найбільших музичних заходів у світі.

Вже через деякий час ви отримаєте свій унікально-поганий результат, який базуватиметься на ваших вподобаннях.

Оцінка Spotify

Крім того, можна переглянути свою статистику: які пісні ви найчастіше слухаєте; які у вас найпопулярніші артисти; наскільки ваші музичні вподобання співпадають з іншими людьми.

Оцінка Spotify

Також штучний інтелект може визначити, музика якого часу вам подобається найбільше та своєю чергою нагадає, що є музика й інших часів.

Оцінка Spotify