Реклама

👨🏼‍💻 Jooble назавжди перейшли на віддалений режим роботи. Офіси перероблять у коворкінги

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💻 Jooble назавжди перейшли на віддалений режим роботи. Офіси перероблять у коворкінги

Робота та офіси Jooble

Тепер сучасний центральний офіс компанії на 2 800 кв. м в стилі loft, який компанія збудувала за €1 мільйон на місці бетонних руїн старого заводу в Києві, а також офіси в Луцьку й Ужгороді, перетворяться на коворкінги для співробітників, які будуть доступні їм в будь-який час.

Перехід на повністю віддалений режим роботи дозволить компанії на рівних наймати фахівців з різних міст і навіть інших країн. За словами співзасновника і CEO Jooble Романа Прокоф’єва перехід на формат роботи remote-first є однією з найважливіших подій за 14 років життя компанії.

Частина компаній, що вибрала роботу з офісу, почала втрачати доступ до талантів. Не всі вже готові ходити в офіс, хтось боїться захворіти, хтось вирішив, що немає сенсу витрачати час на поїздку в офіс, оскільки вдома він працює так само ефективно, як і в офісі, а заощаджений час можна витратити на сім'ю, здоров'я, хобі

Роман Прокоф'єв, CEO Jooble

Читайте також: 🚶‍♂️ Пошук роботи: більшість надає перевагу роботі в пішій доступності від дому — дослідження Jooble

Попри те, що ще з березня близько 70% команди працювало віддалено, офіс залишався центром важливих процесів всередині компанії, в тому числі й проведення переговорів, найму нових співробітників і їх адаптації.

Наприклад, до пандемії на роботу намагалися наймати фахівців переважно в містах України, де у компанії є офіси.

Про Jooble

Jooble — це один із найбільших сайтів для пошуку роботи в Україні та світі, що входить в ТОП-3 найпопулярніших ресурсів з працевлаштування. Сьогодні за допомогою Jooble люди знаходять роботу в 71 країні світу.