🍔 McDonald’s презентували нову версію дизайну пакування

Čytaty latynkoju
🍔 McDonald’s презентували нову версію дизайну пакування

Дизайн пакування McDonald’s

Мережа ресторанів McDonald’s презентувала нову версію дизайну пакування замовлень у закладах. Очікується, що протягом двох наступних років у всіх ресторанах поступово оновлюватимуть дизайн пакування.

Загалом показали нове оформлення для найпопулярніших позицій — Double Cheeseburger, Big Mac, Filet-O-Fish’, Hamburger, Яблучного пиріжка, McMuffin, Quarter Pounder (він же відомий як «Роял чізбургер») та стаканчиків для напоїв.

Big Mac, Filet-O-Fish’ та «Роял чізбургер» подаватимуть у картонній коробці. Filet-O-Fish’ матиме оформлення у вигляді хвиль, а Big Mac та «Роял чізбургер» у вигляді кольорових бургерів.

Оформлення Filet-O-Fish'

Hamburger, Double Cheeseburger та McMuffin подаватимуть у соціальній обгортці — для Double Cheeseburger додали дві жовті полоски, що символізують сир.

Новий дизайн упакування

Яблучний пиріжок можна буде придати у зеленому оформлені з червоним яблуком. А найбільші зміни відбулись з трубочками для напоїв — вони матимуть спеціальні «ковпачки», які дозволяють легко зняти упакування.

«Ковпачок» для трубочок

Читайте також: 🍔 McDonald’s вироблятиме бургери з веганського м‘яса

А що там ще нового у McDonald’s

Як повідомили на офіційній сторінці McDonald’s в Facebook, мережа ресторанів в Україні розпочне розділяти відходи після відвідувачів та віддавати їх на переробку. Наразі сортування вже доступне в 11 містах.

Очікується, що вже у найближчому майбутньому можливість сортування буде доступним у всіх ресторанах в країні.

Ми піклуємося про екологію й навколишнє середовище. Хочемо, щоб наша планета залишалася чистою та здоровою, тому закликаємо і вас посприяти цій великій справі

Також у повідомленні зазначили, що відвідувачів навчать сортувати залишки в McDonald’s