🥰 Tukoni: вийшла перша гра, створена за підтримки держави

Čytaty latynkoju
🥰 Tukoni: вийшла перша гра, створена за підтримки держави

Гра Tukoni

За підтримки Українського культурного фонду (УКФ) вийшла гра за книгою Оксани Були. Вже відомо, що це буде гра у жанрі point-and-click — гравці зможуть керувати героєм та за допомогою кліків проводити різноманітні дії. Гра розповідатиме про історію чарівного персонажа Туконі та про його пригоди у лісі з друзями.

УКФ виділив на розробку гри грант у розмірі ₴700 тисяч. Авторами гри стали представники одразу декількох українських ігрових студій.

Як зазначив геймдизайнер Frogwares Олексій Фурман, це була команда людей об’єднаних спільним інтересом й співпрацею з авторкою всесвіту Туконі та Українським культурним фондом.

Я люблю розповідати історії за допомогою малюнків, а формат гри надає для цього свої особливі інструменти, яких немає ні в книжці, ані в кіно. Це не краще, чи гірше — це інший своєрідний простір. Саме з цього все й починалось — мені не хотілось «перетворювати книжки в ігри», був сюжет, який я бачила саме як гру

Оксана Була, Авторка книги

Читайте також: 🔬 «Зробіть власну вакцину»: в Plague Inc. додали режим боротьби з інфекціями

Гра доступна одразу сімома мовами: українською, англійською, французькою, іспанською, німецькою, чеською та польською.

Наразі Завантажити Tukoni можна в Google Play, а з 19 листопада вона буде доступною у Steam. Чи буде реліз на інших платформах — ще точно невідомо.