🎸 Цього тижня відбудеться фестиваль дискусій, спілкування та музики Plan B

Čytaty latynkoju
🎸 Цього тижня відбудеться фестиваль дискусій, спілкування та музики Plan B

Фестиваль Plan B

Кожне місто покаже, чим живе локальна культура та які глобальні теми турбують місцеву спільноту. Головна ціль фестивалю — робити видимими актуальні ініціативи та людей, що творять зміни, об’єднувати їх у прагненні реалізувати важливі проєкти, відкривати для країни культурні особливості різних міст.

Перший день фестивалю розкаже про музичні формації, що розвивають українську електронну сцену. Кураторами програми live-вечірок є Next Sound з Києва, Shum.Rave зі Слов’янська й «Галерея Неотодрёшь» з Лисичанська, Detali з Івано-Франківська.

Читайте також: 🥇 Радіо Аристократи анонсували ювілейну премію Aprize Music Award 2020

Організатори долучили 16 музикантів з Харкова, Івано-Франківська, Берліна, Сєвєродонецька, Сум, Луганська, Чернівців, Коломиї, Києва та Дніпра. Програму доповнить візуальна частина — з 3D-мепінгом, відеоартом, віджеїнгом та перформансами.

Другий день, 15 листопада, — лекційно-дискусійний та з концертом нової музики. Розпочне ранок неділі конференція про соціальні інновації, підприємництво та культуру. Досвідом поділяться українські та міжнародні спікери.

Ми організовуємо конференцію, щоб поговорити про глобальні виклики та локальні рішення, про соціальне підприємництво та культуру співіснування, про технології та екологію, права людей та вплив мистецтва на суспільство, про розвиток спільнот та сучасну освіту

Аліна Ханбабаєва, Директорка фестивалю Plan B

Завершиться фестиваль концертом нової музики від СТАСІК, Ragapop, Ptakh Jung та Reinish, Kharkiv Guitar Quartet та Kurs Valüt. Деякі музиканти представлять раніше не анонсовані релізи.

Трансляція відбудеться на сторінці Plan B та на нашій сторінці у Facebook.