🏔Україна та Google підписали меморандум з розвитку туризму

Čytaty latynkoju
🏔Україна та Google підписали меморандум з розвитку туризму

Меморандум з Google

Як передають на сторінці Державного агентства розвитку туризму України (ДАРТ) у Facebook, нещодавно Україна підписала меморандум з Google щодо спільного розвитку туризму.

Очікується, що разом працюватимуть у таких напрямках:

  • Обмін досвідом щодо організації та реалізації програм, спрямованих на розвиток та просування України як цікавої туристичної дестинації (як в’їзного, так і внутрішнього туризму).
  • Організація та проведення семінарів, лекцій, тематичних досліджень для подальшого вдосконалення знань в контексті туристичних відносин.
  • Співпраця та допомога у різних туристичних заходах.
  • Обмін інформацією щодо участі у великих українських та міжнародних форумах.
  • Обмін досвідом у галузі впровадження інноваційних інформаційних технологій.

Як зазначила очільниця ДАРТ Мар’яна Олеськів, цей меморандум — це важливий крок на шляху до розвитку туристичної галузі та діджитал трансформації України.

На сьогодні ми вже чимало зробили спільно з українським офісом компанії й впевнено продовжуємо рухатися далі. Діджиталізація туристичної галузі - один із пріоритетних напрямків роботи ДАРТ, саме тому ми розуміємо важливість кооперації із провідними світовими цифровими компаніями.

Мар’яна Олеськів, Очільниця ДАРТ

Зокрема в організації очікують, що діджиталізація дозволить збільшити потік іноземних туристів.

Звичайно, друкована продукція досі використовується і це добре, однак наразі суспільство все більше звертається до віртуальних платформ, екскурсій, і ми повинні йти в ногу з часом

Мар’яна Олеськів, Очільниця ДАРТ