fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

♻️ Google повідомив, що остаточно усунув свій вуглецевий слід та планує повністю перейти на відновлювальну енергію

♻️ Google povidomyv, ščo ostatočno usunuv svij vuglecevyj slid ta planuje povnistju perejty na vidnovljuvaľnu energiju
Вже до 2030 року компанія планує стати повністю екологічною.
Vže do 2030 roku kompanija planuje staty povnistju ekologičnoju.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Екологія та Google. Згідно з повідомленням компанії у своєму блозі, Google повністю усунув свій вуглецевий слід, який компанія залишила за 22 роки роботи. Ще у 2007 році в компанії прийняли рішення та зробили Google вуглецево-нейтральним — вони не шкодили навколишньому середовищу, ба більше, навіть фінансували різноманітні екологічні проєкти, які допомагали зменшити негативний вплив людини на природу. Це означає, що вуглецевий слід Google за весь час його існування дорівнює нулю. Ми раді бути першою великою компанією, яка це зробила.. Сундар Пічаї. Виконавчий директор Google. Також компанія розпочала розробки нових технологій на базі штучного інтелекту. Алгоритм допоможе оптимізувати переробку вторсировини та інших матеріалів. https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=oPz-6eCXpCo&feature=emb_logo&ab_channel=Google Читатйте також: 🌍 WWF: за 50 років чисельність тварин зменшилася на 68%. Наразі компанія комбінує види енергії з якими працює, однак протягом 10 наступних років у Google вирішили остаточно перейти на виключно відновлювальний вид енергії — це означає, що кожен запит в інтернеті, кожне повідомлення в Gmail та навіть кожне відео в YouTube будуть екологічними. Згідно з підрахунками лише одне електронне повідомлення продукує чотири грами СО2, а одна електронна пошта виробляє до 600 кілограмів вуглецю. Доступ до екологічного життя та зменшення негативного впливу людини на природу — це одні з головних цілей ЄС та проєкту Green Deal. Що таке Green Deal. . Нагадаємо також, що Єврокомісія змінить директиви щодо відновлювальної енергетики — більш амбітні цілі. Чому Green Deal на часі в Україні. . Також ми вже раніше писали, як Європейський Союз виділить на оновлену карантинну Green Deal понад 1 трильйон євро. Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK..
Реклама 👇 Замовити

Екологія та Google

Згідно з повідомленням компанії у своєму блозі, Google повністю усунув свій вуглецевий слід, який компанія залишила за 22 роки роботи.

Ще у 2007 році в компанії прийняли рішення та зробили Google вуглецево-нейтральним — вони не шкодили навколишньому середовищу, ба більше, навіть фінансували різноманітні екологічні проєкти, які допомагали зменшити негативний вплив людини на природу.

Це означає, що вуглецевий слід Google за весь час його існування дорівнює нулю. Ми раді бути першою великою компанією, яка це зробила.

Сундар Пічаї, Виконавчий директор Google

Також компанія розпочала розробки нових технологій на базі штучного інтелекту. Алгоритм допоможе оптимізувати переробку вторсировини та інших матеріалів.

Читайте також: 🌍 WWF: за 50 років чисельність тварин зменшилася на 68%

Наразі компанія комбінує види енергії з якими працює, однак протягом 10 наступних років у Google вирішили остаточно перейти на виключно відновлювальний вид енергії — це означає, що кожен запит в інтернеті, кожне повідомлення в Gmail та навіть кожне відео в YouTube будуть екологічними.

Згідно з підрахунками лише одне електронне повідомлення продукує чотири грами СО2, а одна електронна пошта виробляє до 600 кілограмів вуглецю.

Доступ до екологічного життя та зменшення негативного впливу людини на природу — це одні з головних цілей ЄС та проєкту Green Deal.

Що таке Green Deal

У грудні 2019 року Єврокомісія презентувала масштабну програму перетворення Європейського Союзу на вуглецево-нейтральний континент — European Green Deal. У рамках цього проєкту планують зменшити викиди СО2 на 50-55% у 2030 році, максимально посилити ефективність використання ресурсів, припинити забруднення екології та відновити біорізноманіття.

Green Deal охоплює всі сфери економічного життя та спрямований на створення нової стратегії росту, яка прагне трансформувати ЄС у справедливе та процвітаюче суспільство з сучасною ресурсоефективною та конкурентоспроможною економікою.

♻️ Google повідомив, що остаточно усунув свій вуглецевий слід та планує повністю перейти на відновлювальну енергію 1

Нагадаємо також, що Єврокомісія змінить♻️ Google повідомив, що остаточно усунув свій вуглецевий слід та планує повністю перейти на відновлювальну енергію 2♻️ Єврокомісія змінить директиви щодо відновлювальної енергетики — більш амбітні цілі директиви щодо відновлювальної енергетики — більш амбітні цілі.

Чому Green Deal на часі в Україні

Масштабна європейська програма Green Deal прагне перетворити Європу на перший у світі кліматично нейтральний континент. Відповідність новим правилам гри, які формує ЄС, серед яких скорочення викидів CO2 та перехід на альтернативну енергетику, є практичною реалізацією євроінтеграційного курсу України, які зможуть принести:

  • додаткові інвестиції;
  • нові можливості для українського бізнесу;
  • робочі місця.

Уряд продовжує активно працювати над удосконаленням законодавства та імплементацією європейських норм на шляху до досягнення декарбонізації та енергонезалежності.

Читайте у нашому матеріалі♻️ Google повідомив, що остаточно усунув свій вуглецевий слід та планує повністю перейти на відновлювальну енергію 3🌳 Green Deal у кожен дім. Як змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця, як саме змінить світ масштабна європейська кампанія та яким стане життя кожного українця — Green Deal у кожен дім.

Також ми вже раніше писали♻️ Google повідомив, що остаточно усунув свій вуглецевий слід та планує повністю перейти на відновлювальну енергію 4♻️ Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро, як Європейський Союз виділить на оновлену «карантинну» Green Deal понад 1 трильйон євро.

Новину підготовлено в рамках спецпроєкту за підтримки DTEK.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: