🗼 UNIT.City запускають власну радіостанцію з українською музикою — можна поділитись своєю піснею

Čytaty latynkoju
🗼 UNIT.City запускають власну радіостанцію з українською музикою — можна поділитись своєю піснею

Радіостанція UNIT.City

Як повідомляють на сторінці UNIT.City в Facebook, вже скоро на території інноваційного центру можна буде почути музику власної радіостанції. Медіапартнером проєкту стало музичне медіа «СЛУХ».

У Києві по всьому парку та при вході до кампусів B8, B9 та В10 цілодобово лунатиме музика сучасних українських артистів.

Кожен охочий може надіслати свої пісні й вони потраплять до ефіру радіо. Надіслати можна не більше трьох треків.

Центром станції стануть молоді артисти та гурти, творчість яких не потрапляє на традиційні радіостанції. Таким чином команда інноваційного парку продовжить свою місію: допомагати втілювати ідеї в життя та акумулювати в UNIT.City представників креативної економіки.

Залишити заявку з власними піснями можна за допомогою Google-форми.

Читайте також: 🤝 UNIT.City запустив NEST — всеукраїнську точку росту для стартапів

Також ми вже раніше писали? Презентували проєкт громадського простору UNIT.City, як презентували проєкт громадського простору UNIT.City.

Проєкт UNIT.City

Автором проєкту громадського простору Main Plaza на території інноваційного парку UNIT.City став нідерландський архітектор Хірокі Мацуура.

Очікується, що це буде повноцінний майданчик для відпочинку та проведення безлічі різноманітних заходів. Площа простору складає понад 5 000 м², облаштувати її планують вже наступного літа.

Концепцію громадського простору розробляли понад рік.

Як зазначається, за основу для проєкту взяли простори Bento-box — їх особливість у тому, що кожен з них може мати своє власне оформлення з рослин, світла чи будь-яких інших ефектів.

Кожна частина буде складовою великого майданчика території. Вони створять повноцінну екосистему на UNIT.City.

Також ми вже раніше писали? В Spotify запустили пошук пісень за текстом — вже працює, як Spotify запустили пошук пісень за текстом — вже працює.