fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🏭 Презентували проєкт громадського простору UNIT.City

🏭 Prezentuvaly projekt gromadśkogo prostoru UNIT.City
Остаточно облаштувати площу планують до літа наступного року.
Ostatočno oblaštuvaty plošču planujuť do lita nastupnogo roku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Проєкт UNIT.City. Автором проєкту громадського простору Main Plaza на території інноваційного парку UNIT.City став нідерландський архітектор Хірокі Мацуура. Очікується, що це буде повноцінний майданчик для відпочинку та проведення безлічі різноманітних заходів. Площа простору складає понад 5 000 м², облаштувати її планують вже наступного літа. Концепцію громадського простору розробляли понад рік. Як зазначається, за основу для проєкту взяли простори Bento-box — їх особливість у тому, що кожен з них може мати своє власне оформлення з рослин, світла чи будь-яких інших ефектів. Кожна частина буде складовою великого майданчика території. Вони створять повноцінну екосистему на UNIT.City. Також ми вже раніше писали, як у Японії презентували вертикальне місто майбутнього — це може розвязати проблему перенаселення. Читатйте також: 🚶🏼‍♂️ Урбаністика: 50 причин, чому в місті має бути більше пішохідних вулиць. Вертикальне місто майбутнього. Японське архітектурне бюро Noiz презентувало проєкт міста майбутнього, яке буде цілком вертикальним. Це буде один великий хмарочос, кожен поверх якого — окремий район міста Shibuya Hyper Cast. 2. У будівлі одночасно знаходитимуться житлові приміщення, офіси, магазини, розважальні заклади, фітнес центр та багато іншого. Згідно з планами проєкту кожен район буде розділено на певні блоки, між якими знаходитимуться оранжереї, міські ферми та галереї. Для пересування планують обладнати швидкісний ліфт. Окрім того, можна буде скористатись безпілотниками, щоб щвидко дістатись з однієй частини будівлі до іншої. Самі автори Shibuya Hyper Cast. 2 називають свій проєкт міською лабораторією. За основу будівлі взяли традиційну японську споруду пагоду — багатоярусний храм. Під час розробки хмарочосу-міста архітектори урахували усі необхідні аспекти для життя — мобільність, соціальне обслуговування, безпеки та інші параметри. https://www.youtube.com/watch?v=ueee1OsM9u0&feature=emb_logo Також ми вже раніше писали, як в Малайзії планують побудувати зелене місто майбутнього.
Реклама 👇 Замовити

Проєкт UNIT.City

Автором проєкту громадського простору Main Plaza на території інноваційного парку UNIT.City став нідерландський архітектор Хірокі Мацуура.

Очікується, що це буде повноцінний майданчик для відпочинку та проведення безлічі різноманітних заходів. Площа простору складає понад 5 000 м², облаштувати її планують вже наступного літа.

Концепцію громадського простору розробляли понад рік.

🏭 Презентували проєкт громадського простору UNIT.City 1

Як зазначається, за основу для проєкту взяли простори Bento-box — їх особливість у тому, що кожен з них може мати своє власне оформлення з рослин, світла чи будь-яких інших ефектів.

Кожна частина буде складовою великого майданчика території. Вони створять повноцінну екосистему на UNIT.City.

🏭 Презентували проєкт громадського простору UNIT.City 2

Також ми вже раніше писали, як у Японії презентували «вертикальне місто майбутнього» — це може розв’язати проблему перенаселення.

Читайте також: 🚶🏼‍♂️ Урбаністика: 50 причин, чому в місті має бути більше пішохідних вулиць

«Вертикальне місто майбутнього»

Японське архітектурне бюро Noiz презентувало проєкт міста майбутнього, яке буде цілком вертикальним. Це буде один великий хмарочос, кожен поверх якого — окремий район «міста» Shibuya Hyper Cast. 2.

У будівлі одночасно знаходитимуться житлові приміщення, офіси, магазини, розважальні заклади, фітнес центр та багато іншого.

🏭 Презентували проєкт громадського простору UNIT.City 3

Згідно з планами проєкту кожен район буде розділено на певні блоки, між якими знаходитимуться оранжереї, міські ферми та галереї. Для пересування планують обладнати швидкісний ліфт.

Окрім того, можна буде скористатись безпілотниками, щоб щвидко дістатись з однієй частини будівлі до іншої.

🏭 Презентували проєкт громадського простору UNIT.City 4

Самі автори Shibuya Hyper Cast. 2 називають свій проєкт «міською лабораторією». За основу будівлі взяли традиційну японську споруду пагоду — багатоярусний храм.

🏭 Презентували проєкт громадського простору UNIT.City 5

Під час розробки хмарочосу-міста архітектори урахували усі необхідні аспекти для життя — мобільність, соціальне обслуговування, безпеки та інші параметри.

Також ми вже раніше писали, як в Малайзії планують побудувати зелене місто майбутнього.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: