😲 Відбудеться Kyiv Smart City Forum — що буде на конференції

Čytaty latynkoju
😲 Відбудеться Kyiv Smart City Forum — що буде на конференції

Kyiv Smart City Forum

Kyiv Smart City Forum — одна з головних подій Східної Європи, присвячених популяризації smart city — технологій.

Вперше в Україні такий масштабний форум відбудеться на одній платформі в режимі реального часу.

Експерти з найуспішніших та найрозвиненіших країн світу поділяться досвідом впровадження smart-технологій на V Міжнародному онлайн-форумі Kyiv Smart City 2020, що відбудеться у Києві 8 жовтня.

Хто виступить

Спікер від Сінгапуру — Чарльз Рід Андерсон, засновник CRA&Associates (IoT&Smart Cities), член Консультативної ради Go Smart (глобальна організація smart міст), старший радник IoT, McKinsey&Company.

На Kyiv Smart City Forum Чарльз Рід Андерсон поділиться своїм досвідом визначення ключових драйверів на сучасному ринку, які здатні не тільки відновити реалізацію smart ініціатив, а й прискорити темпи міських змін в умовах COVID-19.

Читайте також: 🤑 Співзасновник Spotify виділить €1 млрд на deeptech-стартапи з Європи

Про шляхи розвитку smart-міста в умовах пандемії на прикладі Амстердаму розповість нідерландський архітектор та урбаніст Том ван Арман, засновник та директор дизайнерського агентства розумних міст TAPP.

На прикладі столиці Нідерландів спікер продемонструє, як технологія комп’ютерного бачення (створення машин для виявлення та визначення об’єктів) допомагає безпечно збирати, обробляти, зберігати та ділитись інформацією з громадськістю в реальному часі.

Хедлайнером Kyiv Smart City Forum 2020 стане американська підприємиця, інвесторка, засновниця та генеральна директорка Zuckerberg Media Ренді Цукерберг.

Більш детальну інформацію про програму та спікерів можна знайти на сайті.

Також ми вже раніше писали, як за 36 годин зібрати гроші для нового бізнесу — успішний краудфандинг від Senstone.