🍔 Репер Travis Scott та McDonald’s оголосили про спільну колаборацію — новий бургер

Čytaty latynkoju
🍔 Репер Travis Scott та McDonald’s оголосили про спільну колаборацію — новий бургер

Travis Scott та McDonald’s

McDonald’s та репер Travis Scott оголосили про співпрацю, в ході якої вийде авторське меню репера, про це повідомляє DTF Magazine. Щоправда, наразі точно невідомо, в яких саме країнах відбудеться реліз.

Очікується, що меню складатиметься з авторського бургера, картоплі фрі, соусу барбекю та Sprite. Згідно з чутками планують випустити лінію одягу — фірмові футболки, штани, куртку, шапку, парасольку та інші речі з логотипом Cactus Jack та McDonald’s.

Це буде перша співпраця компанії зі знаменитістю за останні 28 років. У 1992 році баскетболіст Майкл Джордан випустив власне авторське меню з McDonald’s.

?utm_source=ig_embed

Редакція DTF Magazine звернулась до McDonald’s Україна стосовно нового меню, однак компанія не надала точної відповіді, лише зазначили, що в разі надходження, повідомлять про це в своїх соціальних мережах.

У нього є унікальна здатність — бачити, в який бік рухається культура і зробити свій внесок. Об'єднайте це з величезною кількістю його фанатів і підписників, його соцмережами та тримільйонним стрімом. У нього просто неймовірна аудиторія

Морган Флетлі, Директор з маркетингу McDonald's
Читайте також: 🥤 McDonald’s в Україні повністю відмовляється від пластикових стаканів для напоїв

Нещодавно репер Travis Scott виступив у грі Fortnite, що викликало неймовірний інтерес до гри.

Концерт Тревіса Скотта

Перше шоу відбулося вночі 24 квітня. Понад 12,3 мільйона гравців «відвідали» концерт, що стало рекордом одночасного знаходження на заході в самій грі.

На початку концерту весь острів перетворився на гігантську сцену зі світловими ефектами, а локація змінювалась від пісні до пісні. Всього концерт тривав 10 хвилин, а наприкінці репер виконав нову пісню The Scotts, після чого він відправився в космос.

Також ми вже раніше писали, як Тіна Кароль та Snoop Dogg випустили пісню Blow Your Mind.