🎹 У Німеччині органний концерт триватиме 639 років — якщо вам нікуди не треба поспішати

Čytaty latynkoju
🎹 У Німеччині органний концерт триватиме 639 років — якщо вам нікуди не треба поспішати

Органний концерт протягом 639 років

19 років тому у церкві Святого Бурчарді в місті Хальберштадт розпочався один з найдовших концертів у світі. Авангардний американський композитор Джон Кейдж написав композицію, що складається з восьми сторінок музики, яку потрібно дуже повільно грати на фортепіано чи органі.

«Якомога повільніше» (англ. As Slow As Possible) грають на спеціально побудованому органі. Нещодавно відбулась перша зміна акордів у композиції. На захід з’їхались шанувальники зі всього світу, які хотіли побачити цей історичний момент.

Наступна зміна акорду запланована на 5 лютого 2022 року.

Процес зміни акорду

Очікується, що органний концерт завершиться у 2060 році.

Автор композиції написав її у 1980-х роках. Також композитор Джон Кейдж відомий за свій твір «4’33», який можна зіграти будь-де та будь-коли, оскільки він не потребує жодних інструментів — це 4 хвилини та 33 секунди повної тиші.

Сам автор зазначав, що під час прослуховування «композиції» необхідно слухати не тільки навколишнє середовище, але й самого себе.

Також ми вже раніше писали, як Google зібрав арт-поради від діячів культури — «витривалість» від Марини Абрамович та як загадати бажання від Йоко Оно.