Реклама

📧 В Україні можуть дозволити отримувати офіційний email разом з паспортом

Čytaty latynkoju
📧 В Україні можуть дозволити отримувати офіційний email разом з паспортом

Офіційний еmail

У Раді зареєстрували законопроєкт №3860, згідно з яким буде запроваджено офіційну електронну адресу для юросіб, фізичних осіб-підприємців, адвокатів, арбітражних керівників та інших представників бізнесу.

Офіційну пошту планують зареєструвати в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, громадських формувань та в Єдиному державному демографічному реєстрі. Пошта складатиметься з ідентифікатора, позначки «@» та домену (окрім доменних імен, що закінчуються на «.ru»).

Отримати офіційний email можна буде під час реєстрації компанії, установи, товариства чи ФОПів. Також пошта призначатиметься під час першого оформлення паспорта громадянина України, його обміну або за власним бажанням.

Читайте також: 👔 Підприємцям – найкращі можливості липня

Фізичні особи отримуватимуть офіційну електронну адресу тільки за бажанням — оформити її можна буде на порталі державних послуг Дія.

Юридичні особи та підприємці зможуть використовувати пошту для спілкування з судами та державними органами.

Очікується, що буде поступовий перехід комунікації між установами в електронному вигляді. Однак якщо офіційна електронна адреса не зареєстрована і відсутня в ЄДР, зберігається форма направлення листів поштою.

Також ми вже раніше писали? Checkbox: Дмитро Дубілет запускає електронний РРО сервіс для бізнесу, як Дмитро Дубілет запускає електронний РРО сервіс для бізнесу.