fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🧾 Checkbox: Дмитро Дубілет запускає електронний РРО сервіс для бізнесу

🧾 Checkbox: Dmytro Dubilet zapuskaje elektronnyj RRO servis dlja biznesu
Платформа дозволить бізнесу відмовитись від дорогих та неефективних касових апаратів та проводити розрахункові операції за допомогою спеціального застосунку.
Platforma dozvolyť biznesu vidmovytyś vid dorogyh ta neefektyvnyh kasovyh aparativ ta provodyty rozrahunkovi operaciї za dopomogoju speciaľnogo zastosunku.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що таке Checkbox. Checkbox — електронний реєстратор розрахункових операцій (РРО) або просто онлайн-каса для бізнесу. Згідно із законодавством, підприємці зобовязані використовувати касові апарати для контролю потоку фінансів. Над розробкою платформи беруть участь команда Андрія Суханова та Дмитро Дубілет, який підкреслив, що цей проєкт не має нічого спільного з monobank. Однак ці апарати є неефективними та застарілими, а на їх підтримку потрібно виділяти багато грошей. З новою програмою можна буде позбутись усіх додаткових пристроїв та проводити облік операцій за допомогою спеціального застосунку. Нова програма буде доступна одразу для трьох видів бізнесу: Малого бізнесу — підприємцям, які не мають великого потоку продажів. Вони зможуть користуватись веб-сторінкою, чат-ботом чи мобільним застосунком, друкувати чеки або відправляти їх клієнтам на електронну пошту. Інтернет-магазинів. Вони отримають спеціалізоване АПІ, що можна інтегрувати в сторінку магазину. За допомогою Checkbox можна буде відправляти клієнту чек на пошту автоматично, після оплати товару, а не після його отримання. Середньому та великому бізнесу. Вони також отримають інструмент для інтеграції в уже готову систему, що дозволить замінити касові апарати. Також Дмитро Дубілет зазначив, що вже проходять тести продукту з великими торговими мережами. Офіційний реліз сервісу заплановано на 1 серпня. До жовтня програма буде безкоштовною, надалі нею можна буде користуватись за підпискою: Читатйте також: 🎧 Spotify запускає рекламу в Україні. Малий бізнес: одна каса — 149₴ на місяць Інтернет-магазини: до 100 чеків на місяць — 0,49₴/чек; до 1 000 чеків на місяць — 0,29₴/чек; більше ніж 1 000 чеків на місяць — 0,19₴/чек Середній та великий бізнес: одна каса — 149₴ на місяць, також є знижка при великій кількості кас Також Дмитро Дубілет запросив підприємців та представників бізнесу на попереднє тестування сервісу. Отримати запрошення на бета-тестування можна за посиланням, а щодо партнерства можна писати сюди: [email protected] Раніше ми вже писали, як PornHub безкоштовно розмістить рекламу малого бізнесу на сайті.
Реклама 👇 Замовити

Що таке Checkbox

Checkbox — електронний реєстратор розрахункових операцій (РРО) або просто онлайн-каса для бізнесу.

Згідно із законодавством, підприємці зобов’язані використовувати касові апарати для контролю потоку фінансів. Над розробкою платформи беруть участь команда Андрія Суханова та Дмитро Дубілет, який підкреслив, що цей проєкт не має нічого спільного з monobank.

Однак ці апарати є неефективними та застарілими, а на їх підтримку потрібно виділяти багато грошей. З новою програмою можна буде позбутись усіх додаткових пристроїв та проводити облік операцій за допомогою спеціального застосунку.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нова програма буде доступна одразу для трьох видів бізнесу:

  • Малого бізнесу — підприємцям, які не мають великого потоку продажів. Вони зможуть користуватись веб-сторінкою, чат-ботом чи мобільним застосунком, друкувати чеки або відправляти їх клієнтам на електронну пошту.
  • Інтернет-магазинів. Вони отримають спеціалізоване АПІ, що можна інтегрувати в сторінку магазину. За допомогою Checkbox можна буде відправляти клієнту чек на пошту автоматично, після оплати товару, а не після його отримання.
  • Середньому та великому бізнесу. Вони також отримають інструмент для інтеграції в уже готову систему, що дозволить замінити касові апарати. Також Дмитро Дубілет зазначив, що вже проходять тести продукту з великими торговими мережами.

Офіційний реліз сервісу заплановано на 1 серпня. До жовтня програма буде безкоштовною, надалі нею можна буде користуватись за підпискою:

Читайте також: 🎧 Spotify запускає рекламу в Україні
  • Малий бізнес: одна каса — 149₴ на місяць
  • Інтернет-магазини: до 100 чеків на місяць — 0,49₴/чек; до 1 000 чеків на місяць — 0,29₴/чек; більше ніж 1 000 чеків на місяць — 0,19₴/чек
  • Середній та великий бізнес: одна каса — 149₴ на місяць, також є знижка при великій кількості кас


Також Дмитро Дубілет запросив підприємців та представників бізнесу на попереднє тестування сервісу. Отримати запрошення на бета-тестування можна за посиланням, а щодо партнерства можна писати сюди: [email protected]

Раніше ми вже писали🧾 Checkbox: Дмитро Дубілет запускає електронний РРО сервіс для бізнесу 2😏 PornHub безкоштовно розмістить рекламу малого бізнесу на сайті, як PornHub безкоштовно розмістить рекламу малого бізнесу на сайті.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: