🙋🏼‍♀️ #She’sNext: запустили освітню онлайн-платформу для жінок

Čytaty latynkoju
🙋🏼‍♀️ #She’sNext: запустили освітню онлайн-платформу для жінок

#She’sNext

Компанія Visa оголосила про запуск безкоштовної освітньої онлайн-програми #She’sNext для українських жінок-підприємниць та власниць малого бізнесу у партнерстві з програмою SheExports у рамках глобальної кампанії She’s Next Empowered by Visa.

Учасниці зможуть розвинути свої практичні навички та отримати знання з різних аспектів управління компанією, використання фінансових інструментів для оптимізації бізнесу, а також розбудови власного бренду, стратегії переговорів, маркетингу та продажів.

Читайте також: 🤔 Business Insider опублікував список найбільш прибуткових професій майбутнього

Тренерами й мотиваційними спікерами програми стануть відомі бізнес-тренери, експерти та лідерки українського бізнесу.

Серед викладачів:

  • Наталія Кадя, засновниця, Being Human School;
  • Юрій Заярний, фінансовий директор компанії «Бель Шостка Україна», викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS);
  • Шаміль Малачієв, лектор з підприємництва та брендингу в Українській Академії Лідерства;
  • Альона Мисько, засновниця фінансової компанії Fuelfinance;
  • Валерій Пекар, підприємець і громадський діяч та інші.

Жінки частіше ніж чоловіки відчувають невпевненість чи брак підтримки у розвитку власного бізнесу, хоча в малому бізнесі частка жінок-підприємниць становить 46%. Окрім цього, через введені карантинні обмеження жінки-підприємниці фактично працюють у дві зміни, суміщаючи бізнес із вихованням дітей і домашніми справами. Дана освітня програма та надихаючі історії успіху дадуть слухачкам не лише необхідні практичні інструменти, а й додаткові ресурси і мотивацію для створення, розвитку та масштабування конкурентоспроможного бізнесу в усіх без винятку галузях та сферах.

Мар’яна Каганяк, Співзасновниця програми SheExports

У четвер, 16 липня, о 17.00 відбудеться перший навчальний вебінар на тему «Ідеальний шторм: що треба знати і робити лідеркам, щоб їхній бізнес вижив».

Перед учасницями вебінару виступатимуть:

  • Валерій Пекар — підприємець, викладач Києво-Могилянської бізнес-школи (kmbs) та Львівської бізнес-школи Українського Католицького Університету (LvBS), автор понад 300 статей із питань менеджменту, маркетингу та інформаційних технологій.
  • Валерія Гузема — засновниця бренду Guzema Jewelry.

Подію модеруватиме Мар’яна Каганяк, експертка у сфері міжнародних економічних відносин, громадська діячка та реформаторка; співзасновниця програми SheExports.

Участь в освітній програмі — безкоштовна за попередньої онлайн-реєстрації.

Зареєструватись на участь в освітній програмі #She’sNext можна за посиланням. А слідкувати за новинами можна на сторінці у Facebook.

Також ми вже раніше писали? Ілон Маск запустить онлайн-школу для навчання дітей — Astra Nova School, як Ілон Маск запустить онлайн-школу для навчання дітей — Astra Nova School.