🚵🏻‍♂️ Велогонка Tour de France відбудеться онлайн

Čytaty latynkoju
🚵🏻‍♂️ Велогонка Tour de France відбудеться онлайн

Tour de France онлайн

Зазвичай найпрестижніша велогонка у світі проходить у липні, проте через спалах вірусу COVID-19 її перенесли на серпень. Однак, щоб не порушувати традиції, цього місяця Tour de France також відбудеться, щоправда, у дещо новому вигляді — в онлайн форматі.

Планують провести велогонку на базі платформи Zwift — симулятора перегонів, забігів та інших спортивних заходів. За допомогою цієї гри можна брати участь у найрізноманітніших змаганнях по всьому світові.

Окрім застосунку для участі ще необхідно мати спеціальний прилад — бігову доріжку чи велотренажер, що може синхронізуватись з програмою.

Читайте також: 👾 У Польщі вперше в історії додали відеогру до шкільної програми з літератури — This War of Mine

Віртуальний персонаж цілком відповідатиме реальному велосипедистові навіть в домашніх умовах.

До того ж у Zwift є різноманітні бонуси як в інших відеоіграх — можна стати невидимим, яскравішим чи навіть тимчасово покращити свої характеристики.

Також можна буде отримати нагороди як в реальному Tour de France, особливими майками:

  • Жовта — лідер загального заліку
  • Зелена — лідер спринтерського заліку
  • Біла в червоний горошок — Король гір
  • Біла — лідер серед молодих велосипедистів (віком до 25 років)

Цього року участь братимуть професійні спортсмени — 23 чоловіки та 17 жінок. Для змагання у грі спеціально відтворили маршрут велогонки та особливі її особливі деталі. Після основного етапу змагань гонка буде доступна й для звичайних спортсменів-любителів.

Також ми вже раніше писали??‍♂️ Готуємось до літа: як займатися спортом вдома під час карантину — повний гайд, як займатися спортом вдома під час карантину — повний гайд.