🎧 Діджей Влад Фісун створив музичний маніфест у порожньому комплексі Мистецький арсенал 

Čytaty latynkoju
🎧 Діджей Влад Фісун створив музичний маніфест у порожньому комплексі Мистецький арсенал 

У приміщенні, двері якого завжди були відкриті тисячам відвідувачів, де відбувались виставки, Книжковий арсенал, тижні моди, концерти та творчі вечори — спорожніло.

Така ситуація надихнула Влада Фісуна та Радіо Аристократи створити музичний маніфест з пластинок українських лейблів, закликаючи до офіційного споживання українського контенту.

Мистецький арсенал 

Особливістю стали локація ефіру, одне зі знакових культурних місць Києва, та техніка виконання dj-сету — одночасно з трьох вінілових програвачів.

Для себе я назвав цей сет на трьох програвачах «тризуб». Три джерела звуку іноді буквально колють слухача, не дають йому нудьгувати в музичній рутині. Ця техніка дозволяє грати, наприклад, однакові пластинки з ефектом інтерференції, або робити переходи такими заплутаними, що навіть автори не завжди зрозуміють, де саме звучить їхній трек

Влад Фісун

Серед порожніх коридорів комплексу Мистецький арсенал лунали нові треки таких українських андеграундних груп і артистів як DZ’OB, Vadim Griboedov, Voin Oruwu, Nastia, Hidden Element, релізи лейблів  Aby Sho Mzk, Tvir,  Kultura Zvuka, Eleatics Records, Rhythm Büro Records, Artreform, Propaganda Records та інших.

Читайте також про те, що в Україні створили?️‍? В Україні створили онлайн-платформу, яка допоможе прийняти ЛГБТ — «​Музей Прийняття» онлайн-платформу, яка допоможе прийняти ЛГБТ — «​Музей Прийняття».