👨🏼‍💼 monobank запустив бету рахунків ФОП. Все безкоштовно (майже)

Čytaty latynkoju
👨🏼‍💼 monobank запустив бету рахунків ФОП. Все безкоштовно (майже)

ФОП рахунки в monobank

До оновленої бета-версії застосунку для iOS та Android додали підтримку ФОП для тих, хто раніше залишав заявку.

Як обіцяють у самому банку, відкриття рахунку ФОП буде дуже простим, а вся функціональність доступною у звичному для клієнтів застосунку — нічого завантажувати додатково не потрібно.

Для ведення звітності також розроблять веб-інтерфейс. Варто зазначити, що зараз monobank існує лише у вигляді мобільного застосунку — браузерної версії для звичайних клієнтів немає.

Для клієнтів-ФОП також буде доступною постійна підтримка.

Читайте також: 🤳🏻 ПриватБанк додав можливості в «Приват24» для ФОП та фізосіб

У спеціальній групі тестувальників на Facebook користувачі можуть обговорити послугу та запропонувати якісь покращення для неї.

Також банк презентував частину тарифів на користування послуг для ФОП.

Значна кількість послуг буде безкоштовною — зокрема, відкриття та обслуговування рахунку, інформування, платежі по Україні, сплата податків та переказ на картки monobank.

Окрім того в банку зазначили, що у наступних версіях планують додати підтримку квалифікований електронний підпис (КЕП), який можна використовувати для ідентифікації користувача, відправки звітності у податкову та для оформлення цифрових документів.

Також ми вже раніше писали? monobank запустив бета-версію сервісу для накопичування — «Банка», як monobank запустив бета-версію сервісу для накопичування — «Банка».