fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

🤑 monobank запустив бета-версію сервісу для накопичування — «Банка»

🤑 monobank zapustyv beta-versiju servisu dlja nakopyčuvannja — «Banka»
Наразі тестовий режим доступний лише для користувачів з Android. А доступ для iOS з'явиться найближчим часом.
Narazi testovyj režym dostupnyj lyše dlja korystuvačiv z Android. A dostup dlja iOS z'javyťsja najblyžčym časom.
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  ​​Банка від monobank. За словами Михайла Рогальського, співзасновника банку, концепцію накопичування в monobank розробляли ще з жовтня минулого року, а кількість варіантів дизайну для сервісу стала рекордною в компанії розробників. Функція Банки дозволяє відкладати гроші на ту чи іншу ціль. Як користуватись Банкою?. Для того щоб створити банку, вам необхідно перейти у відповідний розділ та вказати потребу, на яку хочете накопичити кошти. Далі потрібно зазначити, як саме будуть накопичуватись фінанси, це можна зробити за допомогою чотирьох опцій: Заокруглення витрат з ваших карток — наприклад, якщо ви купили щось за 17 гривень, витрата округлиться до 20, а 3 грн відправляться до банки Заокруглення залишку наприкінці дня. Наприклад, можна налаштувати заокруглення до сотень, і тоді якщо на вашому рахунку залишилось 2978 грн, вночі 78 грн відправляться до банки Переказ певного відсотку з вашої картки після кожної транзакції. Наприклад, ви придбали каву за 50 грн — 5%, тобто 2,5 грн відправиться до банки Постійний платіж до банки. Тут просто — раз на день чи місяць певна сума буде списуватися з вашого рахунку на користь банки А ще у кожної банки є публічне посилання, яке ви можете дати друзям чи навіть опублікувати в соцмережах — так сторонні люди також зможуть поповнювати вашу банку. Також можна обрати валюту для накопичування. Якщо вам треба $250, гроші будуть надходити до вашої банки одразу у доларах, навіть якщо ви користуєтесь гривневою карткою. Накопичення буде конвертуватись відповідно до комерційного курсу monobank та додаватись до вашої банки. Читатйте також: 👨🏼‍💼 У monobank додадуть рахунки ФОП — як подати заявку. Окрім того є можливість створювати спільну банку і копити гроші на щось разом із друзями чи родиною. Зареєструватись в monobank можна за посиланням. Раніше ми вже пояснювали нові правила фінмоніторингу: як робити перекази з 28 квітня.
Реклама 👇 Замовити

​​Банка від monobank

За словами Михайла Рогальського, співзасновника банку, концепцію накопичування в monobank розробляли ще з жовтня минулого року, а кількість варіантів дизайну для сервісу стала рекордною в компанії розробників.

Функція «Банки» дозволяє відкладати гроші на ту чи іншу ціль.

Як користуватись «Банкою»?

Для того щоб створити «банку», вам необхідно перейти у відповідний розділ та вказати потребу, на яку хочете накопичити кошти. Далі потрібно зазначити, як саме будуть накопичуватись фінанси, це можна зробити за допомогою чотирьох опцій:

  • Заокруглення витрат з ваших карток — наприклад, якщо ви купили щось за 17 гривень, витрата округлиться до 20, а 3 грн відправляться до банки
  • Заокруглення залишку наприкінці дня. Наприклад, можна налаштувати заокруглення до сотень, і тоді якщо на вашому рахунку залишилось 2978 грн, вночі 78 грн відправляться до банки
  • Переказ певного відсотку з вашої картки після кожної транзакції. Наприклад, ви придбали каву за 50 грн — 5%, тобто 2,5 грн відправиться до банки
  • Постійний платіж до «банки». Тут просто — раз на день чи місяць певна сума буде списуватися з вашого рахунку на користь банки

А ще у кожної банки є публічне посилання, яке ви можете дати друзям чи навіть опублікувати в соцмережах — так сторонні люди також зможуть поповнювати вашу банку.

🤑 monobank запустив бета-версію сервісу для накопичування — «Банка» 1

Також можна обрати валюту для накопичування. Якщо вам треба $250, гроші будуть надходити до вашої банки одразу у доларах, навіть якщо ви користуєтесь гривневою карткою. Накопичення буде конвертуватись відповідно до комерційного курсу monobank та додаватись до вашої «банки».

Читайте також: 👨🏼‍💼 У monobank додадуть рахунки ФОП — як подати заявку

Окрім того є можливість створювати «спільну банку» і копити гроші на щось разом із друзями чи родиною.

Зареєструватись в monobank можна за посиланням.

Раніше ми вже пояснювали🤑 monobank запустив бета-версію сервісу для накопичування — «Банка» 2💰 Пояснюємо нові правила фінмоніторингу: як робити перекази з 28 квітня нові правила фінмоніторингу: як робити перекази з 28 квітня.

📱 Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: