🤖 Вийшов тизер українського анімаційного фільму «Віктор Робот»

Čytaty latynkoju
🤖 Вийшов тизер українського анімаційного фільму «Віктор Робот»

Тизер мультфільму «Віктор Робот»

Фільм створено студією анімації «Червоний собака» за підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Сюжет анімаційної стрічки базується на історії, що відбувається в далекому майбутньому. Штучна зірка, що має забезпечувати енергією планети навколо себе, не працює. Єдиний, хто може її полагодити — дідусь маленької Віки, який і створив це світило.

Однак він таємниче зникає. Дівчинка разом з помічником — крихітним роботом Віктором — вирушає на його пошуки. Так починаються захоплюючі пригоди двох друзів.

Режисером та художником стрічки став Анатолій Лавренішин, учасник та переможець міжнародних кіно та анімаційних фестивалів International Film Festival Rotterdam, Annecy International Animated Film Festival, International Short Film Festival Clermont-Ferrand та інших відомих заходів.

Читайте також: 🏔 Фільм «Захар Беркут» покажуть в США та Канаді

Свої голоси головним героям подарували українські зірки: Римма Зюбіна, Віктор Жданов, Василь Мазур, Богдан Бенюк, Анатолій Хостікоєв.

У фільмі звучать хітові саундтреки у виконанні Dakh Daughters, Антона Слєпакова («Вагоновожаті»), Мар’яни Головко та Марка Галаневича («ДахаБраха»).

Прокат мультфільму «Віктор Робот» запланований на березень 2021 року.

Також ми вже раніше писали? Арт-фестиваль LINOLEUM пройде онлайн на MEGOGO, як Арт-фестиваль LINOLEUM пройде онлайн на MEGOGO.