Реклама

👩🏼‍💼 6 проєктів українок потрапили до фіналу глобальної події для жінок-підприємиць — WiSE24

Вони презентуватимуть свої стартапи тисячі інвесторів.
Čytaty latynkoju
👩🏼‍💼 6 проєктів українок потрапили до фіналу глобальної події для жінок-підприємиць — WiSE24
  1. Головна
  2. Бізнес
  3. 👩🏼‍💼 6 проєктів українок потрапили до фіналу глобальної події для жінок-підприємиць — WiSE24
  • Сподобався пост? Став вподобайку!
  • 0
Вони презентуватимуть свої стартапи тисячі інвесторів.

Фінал WiSE24

Одразу 6 підприємиць з України візьмуть участь у WiSE24 — світовій стартап-події для жінок. Це буде 24-годинний нон-стоп івент, який дивитимуться тисячі інвесторів зі всього світу.

Планується більш ніж 50 пітчів від представниць стартапів з 10 різноманітних регіонів світу. Україна вперше представлена окремою делегацією та презентує 6 стартапів.

Дар’я Kiчук, співзасновниця та СЕО Effa, екологічні зубні щітки

Протягом 2019-2020 років основною метою команди Дар’ї була генерація продажів для швидкого розвитку стартапу. Як результат, Effa підписала договір з одним з найбільших корейських готельних дистриб’юторів на поставку 2,5 мільйонів зубних щіток до готелю Lottе. Та другий контракт на поставку 60 тисяч одиниць Effa до каліфорнійських офісів Netflix.

Маргарита Римек, співзасновниця та СЕО PIX, анімовані рюкзаки

Маргарита з партнерами створили нову категорію продуктів — інтерактивні аксесуари. У 2019 році, на другий рік роботи вони продали понад 10 тисяч одиниць у всьому світі та отримали понад $1 мільйон доходу. PIX також збільшили команду з 3 співзасновників до 13 штатних працівників. Наразі команда працює над новими продуктами, які будуть випущені в 2020 році.

Любов Артеменко, співзасновниця та СОО Go To-U, технологія резервації зарядних станцій для електромобілів

За результатами конкурсу Michelin Movin’On Startup Challenge 2020, Go To-U увійшла до ТОП-10 компаній, що впроваджують рішення у галузі сталої мобільності. Раніше у Лондоні, журі конкурсу MOVE2020 Start-Me-Up обрало Go To-U найкращим стартапом року. Go To-U підтримує Techstars (акселераційна програма Smart Mobility ’20). Компанія вже залучила $270 тисяч зовнішнього фінансування та тільки що анонсувала Seed раунд.

Читайте також: 📊 Україна потрапила до ТОП-30 технологічних країн світу — Startup Ecosystem Rankings

Анастасія Романова, співзасновниця та СЕО SEMCS by Mosquito Control, система очищення відкритих територій від комарів

У жовтні 2019 року стартап Анастасії був серед шести переможців, обраних представляти Україну на CES 2020 у Лас-Вегасі. Того ж місяця SEMCS був обраний EO Business Incubators для 4-місячної програми, керованої наставниками. Згідно щорічного огляду ринку, представленого UVCA, Mosquito Control потрапив до ТОП-6 найкращих хардвер-стартапів. Mosquito Control виходить на нові ринки у партнерстві з компаніями з США, Індії, Сінгапура, Ямайки, Пакистану, з якими команда започаткувала співробітництво під час участі на CES 2020, де було встановлено більше 200 контактів з дистриб’юторами, замовниками та компаніями.

Олена Хлівна, Дар’я Сєдих, співзасновниці Sport.Vision, система аналітичних ШІ-звітів для спортсменів та тренерів

До унікального алгоритму, заснованого на штучному інтелекті, команда додала медичний алгоритм. Все це працює в режимі реального часу та допомагає покращувати спортивні результати. Команда залучила першого клієнта та працює над ще двома угодами. Також вони вже знайшли партнера на ринку спортивних технологій. Ця компанія вже має базу клієнтів та репутацію, та може надавати стартапу дані із трекерів для подальшої обробки та аналітики. Олена Хлівна та Дар’я Сєдих були спікерами на онлайн конференції з учасниками із Німеччини Data Natives.

Ліза Воронкова, CTO ComeBack Mobility, розумні устілки для відновлення ходи

Команда вже залучила Pre-seed Round інвестиції. А ще, під час опитувань лікарів-ортопедів з США виявили актуальну та ще не розв’язану проблему, створили MVP та отримали позитивний зворотній зв’язок від понад 600 потенційних користувачів. Наразі стартап проводить клінічні випробування.

Про конференцію

WiSE24 відбудеться з 18 по 19 червня. Конференція збере більше тисячі світових інвесторів, політиків та бізнес-лідерів. Серед спікерів — співзасновник LinkedIn Рід Гоффман та Міністр цифрових технологій Тайваню Одрі Танг. Подію організовує Women’s Startup Lab — акселератор з Кремнієвої Долини.

Партнером заходу в Україні стала новоутворена організація Ukrainian Hub, яку створили для навчання та нетворкінгу українських підприємців із міжнародними спільнотами.

Команда сприятиме в налагодженні зв’язків з провідними світовими організаціями, такими як TechStars, Startupbootcamp, 500 Startups, Plug’n’Play, а також венчурними та приватними фондами в США та Європі.

Також раніше ми вже писали? В Україні запустили портал для пошуку грантів, стипендій та інвестицій — KickYour.Tech, як в Україні запустили портал для пошуку грантів, стрипендій та інвестицій — KickYour.Tech.

Читайте Na chasi у Facebook і Twitter, підписуйтесь на канал у Telegram.

Share
Написати коментар
loading...