😎 Запустили сайт Poolside FM — відчуйте атмосферу безтурботного літа 1997 року

Čytaty latynkoju
😎 Запустили сайт Poolside FM — відчуйте атмосферу безтурботного літа 1997 року

Poolside FM

Сайт Poolside FM — це інтернет-радіостанція, де можна послухати музику кінця 90-х років та переглянути різноманітні відеоматеріали того часу — рекламу, записи вечірок, кліпи та навіть гонки й уроки з фітнесу.

Все це стилізовано під дизайн старої macOS 8, а меню сайту виглядає як іконки на робочому столі.

Ви можете навіть обирати заставку вашого «комп’ютера» серед переліку різноманітних тем. Єдине, що залишиться незмінним, — дата. Вона постійно буде показувати лише 1997 рік, щоби ви завжди могли відчути тогочасну атмосферу.

На «робочому столі» можна знайти файл poolside.txt, де можна дізнатись про історію створення сайту.

Ідея Poolside FM з'явилась одним жахливим дощовим літом у високогір'ї Шотландії — можете навіть це називати вашою віртуальною відпусткою, якщо хочете. Усі аудіо та відео зроблені спеціально для того, щоб ви могли отримати здорову дозу серотоніну до вашого мозку.

poolside.txt
Читайте також: 🐠 Orb Farm — якщо ви дуже давно хотіли собі акваріум

Також є спеціальний чат, де ви можете поговорити з іншими користувачами, що так само з вами «подорожують у часі».

Як зазначає сам розробник Марті Белл, він не витратив ні копійки на маркетинг сайту і завжди працював над ним сам. І навіть це не завадило сайту перетнути межу в більш ніж мільйон прослуховувань за останній рік.

До того ж вже відомо, що цього літа вийде спеціальний застосунок Poolside FM.

Раніше ми вже писали??‍♂️ Туризм удома: 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину про 15 найкращих місць для мандрів онлайн під час карантину — туризм удома.